1%
  • 0/10

داستان بازی Assassin’s Creed Codename Red یک تفاوت مهم با نسخه‌های دیگر دارد

تاریخ انتشار فعلاً مشخص نیست

داستان بازی Assassin’s Creed Codename Red یک تفاوت مهم با نسخه‌های دیگر دارد ۰ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
داستان بازی Assassin’s Creed Codename Red

یکی از افشاگرهای قابل اعتماد صنعت گیم در گزارش جدید خود از تفاوت بزرگ داستان بازی Assassin’s Creed Codename Red با نسخه‌های پیشین خبر داده است.

داستان سری بازی‌های اساسینز کرید (Assassin’s Creed) را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد: بخش اول بازگویی تاریخ قرن‌ها پیش است. بخش دوم هم در زمان مدرن جریان داشته و تقابل اساسین‌ها و تمپلارها را به تصویر می‌کشد. بخش اول نه تنها بخش عمده گیم پلی را شامل می‌شود، بلکه جذابیت بیشتری دارد. علاوه بر این، روایت پیچیده و سردرگم کننده بخش دوم باعث شده کاربران اهمیت کمتری به آن بدهند.

تام هندرسون (Tom Henderson) یکی از افشاگرهای مشهور و قابل اعتماد صنعت گیم بوده و گزارش اخیر خود در وب سایت Insider-Gaming را به داستان بازی Assassin’s Creed Codename Red اختصاص داده است. طبق گفته او، داستانسرایی محصول جدید یوبیسافت مانند نسخه‌های پیشین به دو بخش گذشته و مدرن تقسیم می‌شود اما یک نکته مهم وجود دارد: بخش مدرن نه در زمان حال، بلکه در دهه پایانی قرن بیست و یک میلادی (بین سال‌های ۲۰۹۰ الی ۲۰۹۹) جریان داشته و شامل شخصیت‌های جدیدی می‌شود.

اگر ادعای تام هندرسون درباره داستان بازی Assassin’s Creed Codename Red صحت داشته باشد، می‌توان گفت اولین نسخه سری است که به آینده می‌رود. از همه مهمتر، بنظر می‌رسد داستانسرایی در آینده به همین نسخه خلاصه نشده و در نسخه بعدی سری، یعنی Assassin’s Creed Codename Hexe ادامه خواهد یافت. برای اثبات این ادعا می‌توان به صحنه‌ پس از تیتراژ پایانی Assassin’s Creed Mirage اشاره کرد که بنا به دلایلی نامعلوم استفاده نشد.

در صحنه استفاده نشده اساسینز کرید میراژ، دو کاراکتر درباره رویدادی صحبت می‌کنند که The Great Shift نام داشته و از همه مهمتر، آن‌ها برای اشاره به قرن بیست و یک میلادی از عبارت «تاریخ باستان» استفاده می‌کنند؛ این موضوع نشان می‌دهد دوران مدرن Assassin’s Creed Codename Hexe حتی بیشتر از Assassin’s Creed Codename Red در زمان حرکت کرده و به آینده‌ای دورتر خواهد رفت.

طبق شواهد، بازی Assassin’s Creed Codename Red اوایل سال آینده میلادی عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments