اطلاعاتی از شخصیت‌ها و گیم پلی بازی Assassin’s Creed Red لو رفت

تاریخ عرضه و ویژگی‌های بازی

اطلاعاتی از شخصیت‌ها و گیم پلی بازی Assassin’s Creed Red لو رفت حمید توحیدلو ۰ ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
گیم پلی بازی Assassin's Creed Red

یکی از اینسایدرهای سرشناس به تازگی اطلاعاتی از تاریخ عرضه، شخصیت ها و گیم پلی بازی Assassin’s Creed Codename Red منتشر کرده است.

شرکت یوبیسافت در حال حاضر روی ساخت چند بازی جدید از سری اساسینز کرید فعالیت می‌‎کند که یکی از مورد انتظارترین آن‌ها با نام رمزی Red شناخته می‌‎شود. این بازی هنوز به طور کامل توسط فرانسوی‌ها معرفی نشده و اطلاعات خاصی از آن نظیر گیم پلی و داستان آن در دسترس نیست.

با این حال، ساعاتی پیش آقای تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها، جزئیات زیادی از بازی فاش کرده است. بر اساس ادعای این منبع آگاه، داستان اساسینز کرید رد در ژاپن فئودال جریان دارد و دارای دو شخصیت قابل بازی یعنی یک سامورایی مرد و یک شینوبی زن است. این سامورایی در واقع یک  پناهنده آفریقایی است که به مرور زمان روش سامورایی را یاد گرفته که احتمالا برگرفته از داستان واقعی فردی به نام یاسوکه است.

آن‌طور که گفته شده، این کاراکتر به قدرت و حرکات سنگین خود معروف بوده و این در حالی است که شینوبی زن بسیار چابک و زرنگ خواهد بود. هنوز مشخص نیست که آیا این شخصیت نیز برگرفته از داستان‌های واقعی است یا تیم سازنده آن طبق ایده‌های خود خلق کرده است.

به گفته تام هندرسون، گیم پلی Assassin’s Creed Codename Red روی مخفی‌کاری تمرکز کرده و بازی بسیاری از المان‌های خود را از اسپیلینتر سل قرض گرفته است. برای مثال، ظاهرا بازیکن‌ها می‌توانند سایه‌های خود را مخفی کرده و با خاموشی نور مشعل‌ها، در تاریکی پنهان بمانند. به علاوه، گویا می‌توان اجساد دشمنان را به مناطق امن‌تر حمل کرد.

از طرفی، به نظر می‌رسد محیط بازی اساسینز کرید رد تخریب‌پذیر خواهد بود و بازیکن‌ها می‌توانند تمام اجسام را بشکنند. در ادامه این صحبت‌ها، هندرسون مدعی است که این عنوان به طور کامل قابل تجربه کردن است و در اوایل سال آینده اطلاعات رسمی و بیشتری از آن منتشر خواهد شد. همچنین، ظاهرا بازی برای عرضه در تعطیلات سال ۲۰۲۴ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Codename Red در حال حاضر مراحل ساخت و توسعه را خود را استودیوی یوبیسافت کبک طی می‌کند و در آینده در قالب هاب اینفینیتی برای کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن و همچنین پلتفرم رایانه شخصی روانه بازار خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا