تماشا کنید: تریلر Assassin’s Creed Jade منتشر شد

نام رسمی بازی تائید شد

تماشا کنید: تریلر Assassin’s Creed Jade منتشر شد عرفان بدری ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۲ تریلر بازی

شرکت‌های یوبی‌سافت (Ubisoft) و لول اینفینیت (Level Infinite) به تازگی تریلر Assassin’s Creed Jade را منتشر کرده‌اند که گیم‌پلی این عنوان موبایلی را به نمایش می‌گذارد. همچنین نام رسمی این بازی به همراه بتای دوم آن نیز رسما تائید شدند.

زمانی که جدیدترین بازی موبایلی مجموعه Assassin’s Creed در سال گذشته معرفی شد، مشخص نشد که نام رسمی این عنوان جهان‌باز اکشن نقش‌آفرینی چیست و شرکت‌های یوبی‌سافت و لول اینفینیت آن را با نام رمزی Assassin’s Creed Codename Jade صدا می‌کردند. اکنون نام رسمی این بازی به همراه انتشار تریلری تائيد شده است.

تریلر Assassin’s Creed Jade که شما در بالا می‌توانید آن را تماشا کنید گیم‌پلی این عنوان موبایلی را محیط جهان‌باز چین باستان به نمایش می‌گذارد. این تریلر همچنین تائید می‌کند که Assassin’s Creed Jade نام رسمی و نهایی این اثر خواهد بود. در کنار نمایش مبارزات و عناصر پارکور و مخفی‌کاری، تریلر جدید نگاه خوبی از شخصیت اصلی این عنوان به ما می‌دهد و همچنین کمی ما را با اعتقادات شخصیت و انگیزه‌های او که مربوط به عدالت هستند، آشنا می‌کند.

در کنار این موارد، تائید شد که بازی Assassin’s Creed Jade یک بتای دیگر نیز خواهد داشت که بازیکنان از همین حالا می‌توانند برای تجربه آن ثبت نام کنند، با این حال مشخص نیست این بتا چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرد. بتای اول این عنوان در اوایل ماه میلادی جاری منتشر شد.

بازی Assassin’s Creed Jade قرار است تا بازیکنان را به سفری در ۲۱۵ سال قبل از میلادی مسیح در چین باستان ببرد، زمانی که دودمان چین (Qin) بر این کشور پهناور حکمرانی می‌کردند. در این زمان اگر چه دوره بی‌سابقه از تجارت و تبادل فرهنگی بین شرق و غرب آغاز شده،  اما چالش‌ها و تهدیدات جدید و بزرگی نیز وجود دارد که در سایه‌ها پنهان شده‌اند. اکنون بازیکنان به عنوان فرزندخوانده وی یو (Wei Yu) پس از یک خیانت به دنبال انتقام خواهند رفت.

ساخته جدید استودیوی لول اینفینیت با نام Assassin’s Creed Jade در تاریخ نامشخصی برای موبایل‌های اندرویدی و آی‌اواس در دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا