#مهسا_امینی

تماشا کنید: اولین تیزر Army of the Dead منتشر شد

این ویدیو بیش از یک دقیقه زمان دارد

سرویس استریم نتفلیکس به وعده‌ی خود عمل و اولین تیزر Army of the Dead را از طریق کانال یوتیوب خود منتشر کرد.

در حال حاضر چشم‌های بسیاری از کارشناسان و طرفداران حوزه‌ی سینما به Zack Snyder’s Justice League دوخته شده است؛ اثری که طی هفته‌های آینده از طریق سرویس HBO Max در دسترس قرار می‌گیرد. با این حال، نسخه‌ی اصلی لیگ عدالت تنها فیلم زک اسنایدر (Zack Snyder) نیست که در آینده‌ی نزدیک منتشر می‌شود. فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی مدتی پس از جدایی‌اش از وارنر با نتفلیکس وارد همکاری شد و روی یک اثر زامبی محور کار کرد که تحت عنوان ‌Army of the Dead شناخته می‌شود.

ارتش مردگان اولین اثر غیر ابرقهرمانی زک اسنایدر از Sucker Punch محصول سال ۲۰۱۱ میلادی به شمار می‌شود. این فیلم همچنین بازگشت او را به ژانر زامبی رقم می‌زند. اسنایدر نزدیک به دو دهه‌ی قبل نسخه‌ی بازسازی Dawn of the Dead را ساخت و در مارس سال ۲۰۰۴ روی پرده‌ی نقره‌ای برد. این اثر با وجود بازخوردهای متوسطی موفق شد در مقابل بودجه‌ی ۲۶ میلیون دلاری خود، بیش از ۱۰۲ میلیون دلار بفروشد. به واسطه‌ی تجربه‌ای که اسنایدر طی سال‌های گذشته کسب کرده، امید زیادی وجود دارد Army of the Dead بتواند اثری سرگرم‌کننده باشد.

نتفلیکس به وعده‌ی خود عمل کرد و دقایقی قبل، اولین تیزر Army of the Dead را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این فیلم روی گروهی از مزدوران تمرکز دارد که می‌خواهد از هرج و مرج به وجود آمده توسط یک ویروس مرگبار نهایت استفاده را برده و به یک کازینوی بزرگ در لاس وگاس دستبرد بزند. ویروس مزبور مردم را به زامبی تبدیل می‌کند. ویدیویی که نتفلیکس به اشتراک گذاشته، یک تیزر است. در نتیجه، نباید انتظار انتشار هیچ گونه جزئیاتی را از داستان داشت. این ویدیو تنها سعی دارد مخاطب را با فضای حاکم بر فیلم آشنا کند. تیزرها معمولا کاراکترها را هم به تصویر می‌کشند که چنین چیزی در اینجا صادق نیست.

زک اسنایدر به واسطه‌ی تن تاریک فیلم‌های ابرقهرمانی‌اش شناخته می‌شود؛ موضوعی که در Man of Steel و همچنین تریلرهای منتشر شده از Zack Snyder’s Justice League به وضوح قابل‌مشاهده است. فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی برای ارتش مردگان به سراغ پالت رنگی روشن‌تر رفت. از دیگ نکات قابل‌توجه در اولین تیزر Army of the Dead، تعداد بسیار بالای زامبی‌ها است. همان‌طور که از نام فیلم می‌توان حدس زد، شخصیت‌های اصلی برای رسیدن به خواسته‌ی خود باید راهی برای مقابله ارتشی از زامبی‌ها بیابند.

در انتها لازم به ذکر است Army of the Dead در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۱ مه سال ۲۰۲۱) به سرویس استریم نتفلیکس خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا