#مهسا_امینی

نقد‌ها و نمرات بازی Arise: A Simple Story منتشر شد

منتقدین دنیا در خصوص این بازی چه می‌گویند؟

نقد و نمرات بازی Arise: A Simple Story

نقد‌ها و نمرات بازی اولین بازی استودیوی Piccolo یعنی Arise: A Simple Story منتشر شد و منتقدین سایت‌ها در خصوص این بازی نظرات خود را بیان کردند.

Arise: A Simple Story نام یک عنوان پلتفرمر و ماجراجویی است که توسط استودیو Piccolo تولید شده و کمپانی Techland publishing وظیفه‌ی نشر آن را بر عهده داشته است. با توجه به نقد‌ها و نمرات بازی Arise: A Simple Story، این بازی یک اثر خوب شناخته می‌شود که با داستان و موسیقی‌های جذاب بازیکنان را به خود جذب خواهند کرد.

حال می‌پردازیم به برخی از نقد‌ها و نمرات این بازی که توسط سایت‌های معتبر جهانی انجام شده است.

PlayStation Universe – نمره 100

یک ماجراجویی جذاب که همیشه با من خواهد ماند. Arise: A Simple Story یک داستان عالی را به وسیله‌ی انیمیشن‌های فوق‌العاده و جهانی زیبا روایت می‌کند. همچنین موسیقی متن این اثر باعث شده که بازی یک شاهکار شود.

God is a Geek – نمره 90

Arise: A Simple Story اثری است که از ترکیب‌های تصاویر، صدا و داستان به خوبی بهره می‌برد. همینطور یک بازی رضایت بخشی است که شما را سرگرم خواهد کرد.

Destructoid – نمره 85

اسم بازی Arise: A Simple Story هم در بخش عملکرد و هم فرم برازنده‌ی این بازی است. این بازی باعث شده که مشتاقانه منتظر عناوین بعدی استودیوی Piccolo باشم.

DualShockers – نمره 75

بازی Arise: A Simple Story ترکیبی از یک عنوان روایتی ماجراجویی است که با پلتفرم‌های پازل مانند ترکیب شده است که می‌توان آن را موفق برانداز کرد. مکانیک تغییر زمان در 4 تا 6 ساعت گیم‌پلی به بازی تنوع‌هایی می‌دهد که تکراری نمی‌شود. ترکیب یک اثر هنری زیبا با یک روایت خوب باعث بازی جدید استودیوی Piccolo را خریداری کنید. با این حال، بازی Arise: A Simple Story ابعاد زیادی ندارد که از طریق آن بخواهید به داستان بازی متصل شوید؛ به عبارتی دیگر، بازی فاقد شخصیت‌پردازی است!

بازی Arise: A Simple Story برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا