آیا شاهد اعضای جدید انتقام‌جویان در فاز چهارم MCU خواهیم بود؟

کوین فایگی از وضعیت Avengers در فاز چهارم مارول می‌گوید

آیا شاهد اعضای جدید انتقام‌جویان در فاز چهارم MCU خواهیم بود؟ فرهمند یگانه ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۰ اخبار سینما

حالا که فاز سوم دنیای سینمایی مارول تمام شده، چه بلایی سر انتقام‌جویان می‌آید. آیا همان اعضای قبلی دوباره دنیا را نجات می‌دهند یا تیم انتقام‌جویان پوست می‌اندازد.

اسپویل: تیم جدیدی از انتقام‌جویان در فاز چهار دنیای مارول شکل می‌گیرد، اما درحال حاضر به وضعیت عالی‌ترین ابرقهرمانانی بپردازیم که در پایان فاز سوم مارول از یکدیگر جدا شدند. در فصل فاز سوم و پایان فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی، قهرمانانی چون مردآهنی (رابرت داونی جونیور)، بیوه سیاه (اسکارت جوهانسون) برای نجات دنیا از دست تانوس (جاش برولین) خودشان را قربانی کردند و از دست‌شان دادیم. هاکای (جرمی رنر) بازنشته شد و کاپیتان آمریکای سالخورده (کریس ایوانز) هم بعد از اینکه سپرش را به سم داد، رویه بازنشستگی را پیش گرفت. هالک (مارک رافلو) و ثور (کریس همسورث) تنها اعضای باقیمانده از انتقام‌جویان هستند که در فاز چهارم و داستان‌های جدید آن حضور خواهند داشت.

زمانی که از کوین فایگی، رئیس استودیو مارول درباره فعالیت‌های اعضای تیم اونجرز در فاز چهارم سوال شد، گفت:

فکر می‌کنم شما و مردمی که درگیر این سوالات هستند، می‌توانید جواب‌هایتان را همین الان در دنیای سینمای ماورل مشاهده کنید. فکر می‌کنم زمانی که بازی به پایان رسید و مردآهنی و کاپیتان آمریکا دیگر در کنارمان نیستند و سم ویلسون هم جا پای استیو راجرز گذاشته و به عنوان کایپتان آمریکای جدید به دنیا معرفی شده، سوالی که پیش می‌اید این است که آیا این انتقام‌جویان است؟ این تیم، تیم اصلی اونجرز است؟ چه کسی رهبری اونجرز را در اختیار می‌گیرد؟ چه کسی هزینه‌های مالی آن را تامین می‌کند؟

انتقام جویان جدید

او اضافه کرد:

در حالی‌که به این سوالات در فیلم‌های پیش‌رو جوابی داده نشده، اما جواب دادن به چنین سوالات مشخصی را در پس‌زمینه داریم.

اعضای فعالی چون اسکارلت ویچ (الیزابت اولسن)، وار ماشین (دان چیدل)، مردمورچه‌ای (پل راد)، کاپیتان مارول (بری لارسون) ممکن است در کنار فیلم و سریال‌های دیگر فاز چهارم حضور بزرگ و کوچکی داشته باشند که یکی از آن حضورها را در سریال وانداویژن مشاهده کردیم. فیلم شانگ-چی و افسانه ده حلقه به همراه فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست و فیلم Eternals از فیلم‌های بعدی مارول هستند، اما سوال اینجاست که:

فکر می‌کنید چه کسی قرار است هدایت تیم انتقام‌جویان را برعهده بگیرد؟

کوین فایگی قبلا به این اشاره کرده که نیک فیوری (ساموئل ال. جکسون) تیم اولیه اونجرز را تشکیل داد و در فیلم The Avengers 2012 شاهد اولین حضور تمامی ابرقهرمانان برجسته بودیم. حضور ابرقهرمانان جدید در اونجرز ۵ به طور مطمئن زمان‌بر خواهد بود.

کوین فایگی گفت:

زمانی که تمام ابرقهرمانان را در فاز یک دور هم جمع کردیم تا در کنار یکدیگر به نقطه اوج برسند، زمان زیادی طول کشید. به همین خاطر فکر می‌کنم از زمان پایان بازی فاز سوم، به زمان معقول‌تری برای شروع حماسه جدیدی از ابرقهرمانان نیاز داشته باشیم که قبلا آن را شروع کردیم و زیرپوستی درحال انجام آن هستیم.

کلینت بارتون بازنشسته نقش مقابل کیت بیشاپ (هیلی استاینفلد) را در سریال هاکای خواهد داشت که آن‌ها را در ۲۴ نوامبر (۳ آذر) در دیزنی پلاس خواهیم دید. ثور و هالک هم به ترتیب در Thor: Love and Thunder و She-Hulk شبکه دیزنی پلاس به ایفای نقش می‌پردازند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا