نگاهی دقیق به شخصیت منفی در تصویر جدید آکوامن 2

بلک مانتا، قدرتمندتر از همیشه

تصویر جدید آکوامن 2

استودیوی وارنر بتازگی تصویر جدید آکوامن 2 را منتشر کرده که به لطف آن می‌توان به شخصیت منفی فیلم نگاهی دقیق انداخت.

فرنچایز DC Extended Universe تقریباً از همان ابتدای شکل گیری درگیر حواشی شد و ظاهراً قرار است با حواشی هم به انتها برسد. آخرین فیلم این فرنچایز، Aquaman and the Lost Kingdom است که شایعه‌های زیادی از پشت صحنه‌اش به گوش رسید؛ شایعه‌هایی که تاکید دارند وارنر نسبت به شکست تجاری اثر مطمئن بوده و به همین دلیل، کمپین تبلیغاتی را بسیار دیر آغاز کرده است. همچنین بنظر می‌رسد روند فیلمبرداری با فراز و نشیب‌های بسیاری مواجه بوده و اکران‌های آزمایشی به هیچ وجه نویدبخش نبوده‌اند.

دیوید کین در Aquaman پدر خود را از دست داد. او که آرتور کری را مقصر می‌دانست، تصمیم گرفت انتقام بگیرد اما موفق نشد. دیوید در قسمت دوم بازگشته و اینبار از یک نیزه سه شاخ باستانی و قدرتمند استفاده می‌کند؛ نیزه‌ای که او را به دشمنی بسیار سر سرسخت تبدیل کرده است. آرتور که به تنهایی نمی‌تواند از پس بلک مانتا بربیاید، مجبور می‌شود به سراغ برادرش رفته و از او کمک بگیرد.

وارنر اخیراً تصویر جدید آکوامن 2 را در اینترنت منتشر کرده که به لطف آن می‌توان نگاهی دقیق به زره بلک مانتا انداخت. زرهی که دیوید کین در قسمت دوم به تن دارد، بطور کلی به زرهش در قسمت اول شبیه است اما جزئیات بیشتری را در خود جای داده است. تصویر زره جدید در سمت راست و تصویر زره قدیمی در سمت چپ قرار دارد:

جیمز وان (James Wann) مانند قسمت اول، فیلم Aquaman and the Lost Kingdom را هم کارگردانی کرده است. اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Empire انجام داده و در بخشی از آن به گزارش‌های غیررسمی‌ای اشاره کرد که تاکید دارند او و جیسون موموآ (Jason Momoa) خواهان اخراج امبر هرد (Amber Heard) از پروژه بودند. وان، اطلاعات فاش شده را غیرواقعی خواند و تاکید دارد نوشتن چنین گزارش‌هایی برای گرفتن بازدید است. در ضمن، فیلمساز استرالیایی قبلاً فیلمبرداری دوباره برخی صحنه‌ها را تایید کرده بود.

در انتها، لازم به ذکر است آکوامن 2 در تاریخ ۲۹ آذر (مصادف با ۲۰ دسامبر) اکران خواهد شد.

3 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا