انتشار فیلم آکوامن 2 با تاخیر مواجه شد

تاخیری که بسیار کوتاه است

انتشار فیلم آکوامن 2

استودیوی وارنر اخیراً انتشار فیلم آکوامن 2 (Aquaman and the Lost Kingdom) را برای مدت بسیار کوتاهی عقب انداخته است.

قبل از اینکه Aquaman اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی اکران شود، صحبت‌هایی درباره ساخت قسمت دوم صورت گرفت. جیمز وان (James Wan) که نمی‌خواست در تولید دنباله عجله کند، در ابتدا موافقت کرد فقط روی روند ساخت نظارت داشته باشد. او نهایتاً اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی رسماً وظیفه کارگردانی را بر عهده گرفت.

قسمت دوم Aquaman and the Lost Kingdom نام داشته و بار دیگر تقابل آرتور کری و بلک مانتا را به تصویر می‌کشد. این شرور در قسمت دوم به یک نیزه سه شاخ سیاهرنگ دست پیدا کرده و بواسطه آن بسیار قدرتمند شده است. آرتور که به تنهایی قادر نیست مقابل بلک مانتا بایستد، مجبور می‌شود به سراغ برادرش رفته و از او کمک بگیرد. آن‌ها همچنین باید از آتلانتیس و عزیزترین افراد زندگی‌شان در برابر یک قدرت نابودگر و باستانی محافظت کنند که نیزه ساهرنگ باعث آزاد سازی‌اش شده است.

وارنر ساعاتی قبل اعلام کرد انتشار آکوامن 2 با تاخیر مواجه شده و بجای ۲۹ آذر (مصادف با ۲۰ دسامبر) از تاریخ ۱ دی (مصادف با ۲۲ دسامبر) روی پرده نقره‌ای می‌آید. هیچ فیلم بزرگ دیگری برای اکران از تاریخ ۲۰ دسامبر برنامه ریزی نشده است. از همین رو، احتمال می‌رود عقب افتادن اکرانش بخاطر Wonka باشد که از تاریخ ۲۵ آذر (مصادف با ۱۵ دسامبر) به سینماها می‌آید. با تاخیری که در اکران Aquaman 2 رخ داده، فیلم وانکا فرصت بیشتری برای یکه تازی در باکس آفیس و ثبت رقم بالاتر دارد.

وارنر بتازگی شماره یک کمیک بوک Aquaman and the Lost Kingdom Special را منتشر کرده که اتفاقاتش بین قسمت اول و قسمت دوم جریان دارد. آکوامن در این داستان باید بین زندگی‌اش بعنوان پادشاه آتلانتیس و عضوی از لیگ عدالت تعادل برقرار کند. در همین حین، بلک مانتا قصد دارد با دستیابی به یک تکنولوژی متعلق به آتلانتیس مشکلات زرهش را برطرف کند. علاوه بر این، برادر آرتور کری سعی دارد راهی برای فرار از زندان بیابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا