امبر هرد برای بازی در Aquaman 2 آماده می‌شود

لیگ بی‌عدالتی!

امبر هرد برای بازی در Aquaman 2 آماده می‌شود نریمان هروی ۴ ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
امبر هرد Aquaman 2

امبر هرد، بازیگر جنجالی و همسر سابق آقای جانی دپ، مشغول آماده‌سازی برای ایفای دوباره‌ی نقش Mera در فیلم Aquaman 2 است!

روند تولید فیلم Aquaman 2 در فصل تابستان سال جاری در بریتانیا آغاز خواهد شد و امبر هرد نیز مشغول آماده‌سازی برای بازی در دنباله‌ی فیلم Aquaman است. او عکسی را در اینستاگرام شخصی خود منتشر کرد و اوایل ماه جاری میلادی نیز خبر از بازگشت در نقش Mera به فیلم Aquaman 2 داد! البته او تنها بازیگر از فیلم Aquaman 2 نیست که مشغول آماده شدن برای این فیلم است. بازیگر نقش Black Manta یعنی Yahya Abdul-Mateen II نیز از آماده‌سازی خود برای بازی در این فیلم خبر داد.

خیلی از افراد بی‌صبرانه و پس از دادگاه‌ها و مشاجرات امبر هرد و جانی دپ به دلیل خشونت بی‌رحمانه‌ی خانگی، منتظر اخراج امبر هرد و انتخاب بازیگری دیگر به جای او برای ایفای نقش Mera بودند ولی خب دنیا روی بی‌عدالتی می‌چرخد و جانی دپی که قربانی این خشونت خانگی بود، به شکل عجیبی از فیلم‌هایی مثل دزدان دریایی کارائیب و Fantastic Beasts کنار گذاشته شد و امبر هرد همچنان با قدرت به بازی در فیلم‌های مختلف ادامه می‌دهد!

امبر هرد در مصاحبه‌ای با  Entertainment Weekly گفت:

من به شدت نسبت به عشق و علاقه‌ی مخاطبین، هیجان‌زده هستم و بی‌صبرانه برای ایفای دوباره‌ی نقش Mera مشتاقم. این شایعات و کمپین‌هایی که به آنان پول پرداخت شده(!) اعتبار خاصی ندارند و روی تصمیمات انتخاب بازیگر هیچ تاثیری نمی‌گذارند چون کذب محض و بی‌اساس هستد.

هنوز داستان و شاکله‌ی اصلی داستانی فیلم Aquaman 2 مشخص نیست و آقای جیمز وان، کارگردان این فیلم، گفته که آن را با حساسیت بسیار زیادی خواهد ساخت.

او گفته:

من این فیلم را درست مثل فیلم اول، با حساسیت خاص و زیادی خواهم ساخت و حتی سعی می‌کنم این حساسیت را تا جای ممکن در این فیلم، بالا‌تر ببرم و اثر بهتری را برای مخاطبان خلق کنم.

فیلم Aquaman 2 در تاریخ ششم دسامبر سال ۲۰۲۲ (مصادف با ۲۵ آذر ۱۴۰۱) عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد دادگاه‌ها و این ماجراهای جنجالی بین جانی دپ و امبر هرد چیست؟ دوست داشتید چه بازیگری به جای امبر هرد، نقش Mera را در دنباله‌ی آکوامن بازی کند؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا