1%
  • 0/10

فوری: آپدیت iOS 17.0.3 برای آیفون‌ها عرضه شد

A17 پرو با این آپدیت دیگر داغ نمی‌کند

فوری: آپدیت iOS 17.0.3 برای آیفون‌ها عرضه شد ۰ ۱۳ مهر ۱۴۰۲ علم و فناوری کپی لینک
آپدیت iOS 17.0.3

اپل ساعاتی پیش آپدیت iOS 17.0.3 را رسما برای آیفون‌ها عرضه کرد؛ آپدیتی که گفته می‌شود مشکل داغی بیش از حد A17 پرو را هم حل خواهد کرد.

اگر خبرهای مربوط به آیفون‌های جدید را دنبال کرده باشید احتمالا می‌دانید که سری آیفون ۱۵ پرو که از تراشه‌ی A17 پرو به عنوان قلب تپنده بهره می‌برند با مشکل داغی بیش از حد مواجه شده‌اند. اپل در ابتدا در این رابطه سکوت کرده بود اما بعدها که وجود این مشکل قطعی شد، بیانیه‌ای صادر و طی آن اعلام کرد که مشکل نه از طراحی است و نه از تراشه‌ی A17 پرو بلکه به نرم‌افزار مربوط می‌شود.

اپل قول داد خیلی سریع یک آپدیت برای برطرف کردن این مشکل منتشر خواهد کرد و حالا هم این اتفاق افتاده و شاهد عرضه‌ی این آپدیت با نسخه‌ی iOS 17.0.3 برای آیفون‌ها هستیم که البته بیشتر برای برطرف کردن مشکل داغی بیش از حد A17 پرو عرضه شده است. با این حال آیفون‌هایی که iOS 17 را دریافت کردند به آن دسترسی دارند.

حتی در متن این آپدیت هم آمده که مشکل گرم شدن بیش از حد آیفون‌ها قرار است با این آپدیت برطرف شود. علاوه بر این‌ها، گفته شده که این آپدیت یک سری باگ نرم‌افزاری و امنیتی را هم برطرف خواهد کرد. حال باید دید آیا واقعا آپدیت iOS 17.0.3 می‌تواند مشکلاتی را که کاربران اخیرا با آیفون‌های جدید داشته‌اند برطرف کند یا خیر.

طبق توضیحات اپل، این آپدیت جدید آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس را کند نخواهد کرد که باید باز هم در بررسی‌های بعدی ببینیم آیا این ادعا درست هست یا خیر. از آن جایی که آپدیت iOS 17.0.3 به تازگی عرضه شده، باید منتظر بمانیم تا ویدیوهای بررسی جدید از آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس منتشر شود؛ گوشی‌هایی که در بررسی‌های اولیه آنقدر داغ می‌شدند که در دست نگه داشتن‌شان کار سختی بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments