1%
  • 0/10

فروشگاه‌های اپل از هفته آینده در ایالات متحده بازگشایی می‌شوند

فروشگاه‌های اپل از هفته آینده در ایالات متحده بازگشایی می‌شوند ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار فناوری کپی لینک
فروشگاه‌های اپل

فروشگاه‌های اپل از هفته‌ی آینده با رعایت پروتکل‌های بهداشت و حفظ فاصله‌ی اجتماعی در ایالات متحده بازگشایی می‌شوند.

بر اساس گزارش CNBC‌، اپل ابتدا فروشگاه‌های واقع در آیداهو، کارولینای جنوبی، آلاباما و آلاسکا را باز می‌کند. با این حال، اپل دستورالعمل‌های خاصی را برای کاربران به عنوان اقدامات احتیاطی در نظر گرفته است.

این کمپانی پس از گسترش ویروس کرونا تصمیم گرفت همه فروشگاه‌هایش را تعطیل کند، این موضوع باعث شد تا میزان فروش محصولاتش به شدت کاهش یابد و شیوع بیماری روی صنعت گوشی‌های هوشمند تاثیر زیادی گذاشت.

اما با توجه به اینکه تقریبا همه‌ی کسب و کارها فعالیت خود را در سراسر دنیا از سر می‌گیرند، اپل نیز تصمیم گرفته با رعایت دستورالعمل‌ها و اقدامات احتیاطی شروع به بازگشایی فروشگاه‌های خرده فروشی در ایالات متحده از هفته‌ آینده کند.

بر این اساس کمپانی آمریکایی اقدامات احتیاطی خاصی را در دستور کار خود دارد و درصدد است تعداد مشتریانی که به طور همزمان به داخل فروشگاه وارد می‌شوند را محدود کند. علاوه بر این، کنترل دما هم جلوی در ورودی انجام می‌شود. همچنین اقدامات دیگری برای ایمنی کارمندان و مشتریان در نظر گرفته شده است.

بر اساس این گزارش، از هفته‌ی آینده برخی فروشگاه‌های اپل در آیداهو، کارولینای جنوبی، آلاباما و آلاسکا فعالیت خود را در ایالات متحده آغاز می‌کنند و کارمندان روی فعالیت‌های بهداشتی تمرکز خواهند کرد. همچنین پروتکل فاصله اجتماعی با مجوز ورود تعداد محدودی از بازدید کنندگان در فروشگاه رعایت خواهد شد، بنابراین ممکن است مشتریان مدت زیادی را در بیرون فروشگاه معطل شوند؛ بنابراین اپل توصیه می‌کند در صورت امکان مشتریان به‌صورت آنلاین کالای مورد نظرشان را خرید و جلوی در منزل تحویل بگیرند.

علاوه‌بر این، زمانبندی فروشگاه‌های خرده فروشی نیز مورد بازبینی قرار می‌گیرد. فروشگاه‌های اپل با ساعات کم کار می‌کنند و بیشتر تمرکز آنها بر تعمیرات خواهد بود. اپل همچنین کاربران را ترغیب به خرید آنلاین می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments