#مهسا_امینی

اپل از بازی Pascal’s Wager برای آیفون رونمایی کرد

یک بازی در سبک Dark Souls!

بازی Pascal's Wager

کمپانی اپل به تازگی از بازی Pascals Wager برای آیفون رونمایی کرد. این اثر در سبک نقش آفرینی بوده و شباهت زیادی به سری محبوب Souls دارد.

بازی Pascals Wager، یک اثر سوم شخص در سبک اکشن-نقش آفرینی است که به بازیکن اجازه می‌دهد در قالب شخصیت‌های مختلف به تجربه بازی بپردازد. محیط و برخی از چیزهای دیگر در طی نمایش گیم‌پلی بازی، ما را به یاد Dark Souls می‌اندازد. این بازی توسط کمپانی اپل (Apple) برای گوشی آیفون معرفی شده است. در زیر می‌توانید تصاویری از مراسم معرفی بازی Pascals Wager را مشاهده کنید:

در طی مراسم معارفه بازی، قبل از اینکه نبرد یکی از شخصیت‌های بازی با چیزی مانند تبر را ببینیم، شاهد مبارزه یک کاراکتر شمشیر به دست با یکی از شوالیه‌های دشمن بودیم. در طی تصویری که از رابط کاربری بازی دیدیم، به نظر می‌رسید که یک نوار استقامت (Stamina) برای هر کاراکتر وجود دارد. لازم به ذکر است، در بازی یک شخصیت وجود دارد که برای مبارزات خود از سلاح‌‌های گرم استفاده می‌کند.

آنطور که از شواهد پیداست، بازی Pascal’s Wager یک اثر فانتزی در دنیایی تاریک است که محیط، اتمسفر و گیم‌پلی آن بیش از هر چیز دیگری ما را به یاد مجموعه افسانه‌ای Dark Souls می‌اندازد. اگر قصد خرید بازی Pascal’s Wager برای آیفون را دارید، می‌توانید از ابتدای ماه اکتبر از طریق فروشگاه اپ استور اقدام کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا