تولید انبوه اپل ایرتگ 2 احتمالا به زودی آغاز می‌شود

اپل ایرتگ 2

اپل قصد دارد در سه ماه آخر سال جاری میلادی ایرتگ 2 را به تولید انبوه برساند. خبری که فعلا در حد یک شایعه‌ی بسیار محتمل است.

اپل در آوریل 2021، ایرتگ را با قیمت 29 دلار رونمایی و راهی بازار کرد. حالا بعد از گذشت دو سال از آن رونمایی، خبری منتشر شده مبنی بر اینکه این شرکت آمریکایی می‌خواهد اواخر سال 2024 یا حتی اوایل 2025 از نسل دوم این محصول موسوم به اپل ایرتگ 2 رونمایی کند. این خبری است که مینگ‌چی کو، از افشاگران و تحلیلگران موثق حوزه‌ی فناوری آن را تأیید کرده است.

مینگ‌چی کو پیش‌بینی می‌کند اپل ایرتگ 2 به احتمال زیاد در سه ماه آخر امسال به تولید انبوه برسد. او همچنین معتقد است نسل دوم این گجت جالب، هماهنگی بهتر و بیشتری با اپل ویژن پرو، هدست واقعیت ترکیبی اپل خواهد داشت.

در حال حاضر اطلاعات‌مان در رابطه با اپل ایرتگ 2 خیلی جامع نیست چرا که این محصول در بهترین حالت، بیش از یک سال تا رونمایی رسمی فاصله دارد. اما از آن جایی که نسل نخست آن با تراشه‌ی U1 راهی بازار شده، می‌توان انتظار داشت نسل دوم، با تراشه‌ی U2 در دسترس قرار بگیرد. اطلاعات بیشتر راجع به این دستگاه به احتمال زیاد طی ماه‌های آتی باید منتشر شود.

ایرتگ وسیله‌ای برای ردیابی لوازم گم‌شده است. به این صورت که مثلا اگر سوییچ، ساعت یا هر چیز دیگری گم شود، با استفاده از ایرتگ و امکان اتصال آن به آیفون، می‌توانید آن وسیله را ردیابی کنید. منبع تغذیه‌ی این دستگاه یک باتری یک بار مصرف است که گفته می‌شود حدوا یک سال دوام می‌آورد. حال باید دید برنامه برای سال بعد چیست و آیا طول عمر باتری اپل ایرتگ 2 افزایش می‌کند یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا