نخستین اطلاعات از هفدهمین شخصیت ایپکس لجندز منتشر شد

سازندگان امیدوار هستند شخصیت جدید در ژاپن مورد استقبال قرار بگیرد

نخستین اطلاعات از هفدهمین شخصیت ایپکس لجندز منتشر شد سورنا رضایی ۰ ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
هفدهمین شخصیت ایپکس لجندز

چاد گرنیر یکی از کارمندان استودیوی ریسپاون اینترتینمنت در مصاحبه‌ی خود با Famitsu نخستین اطلاعات را از هفدهمین شخصیت ایپکس لجندز به اشتراک گذاشت.

پس از اینکه توسعه‌ی محتویات جدید برای Titanfall 2 به پایان رسید، اعضای ریسپاون اینترتینمنت به گروه‌های کوچک تقسیم شده تا روی پروژه‌های آزمایشی کار کنند. هدف این بود که پس از مدتی پروژه‌های آزمایشی را بررسی کرده و نهایتا موردی که بیشترین پتانسیل را برای تبدیل شدن به یک بازی کامل دارد، انتخاب کنند. در نهایت، پروژه‌ای انتخاب شد که المان‌های گیم‌پلی تایتان‌فال را با ژانر بتل رویال ترکیب کرده بود. این محصول تحت عنوان Apex Legends در فوریه‌ی سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شد و علی‌رغم عدم تبلیغ گسترده، موفق شد کاربران زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کند.

طی دو سالی که از عرضه‌ی ایپکس لجندز می‌گذرد، سازندگان با آغاز هر فصل جدید نه تنها تغییراتی را در نقشه‌های موجود اعمال کرده یا نقشه‌ی کاملا جدیدی را به بازی افزودند، بلکه چهره‌ی جدیدی را به جمع شخصیت‌های قابل‌کنترل اضافه کردند. از جدیدترین شخصیت‌ها می‌توان به رمپارت، هورایزن و فیوز اشاره کرد که مانند دیگر شخصیت‌ها، از ظاهر و قابلیت‌های منحصربه‌فردی برخوردار هستند. اگرچه مدت زیادی از آغاز فصل هشتم رقابت‌های ایپکس نمی‌گذرد، گروهی از طرفداران می‌خواهند ببینند با فصل نهم چه شخصیتی به بازی می‌آید. اینطور که به نظر می‌رسد، شخصیت مزبور قرار است با هدف جلب نظر مخاطبان ژاپنی عرضه شود.

مجلسه‌ی فامیتسو چندی پیش تصمیم گرفت به مناسب انتشار Apex Legends روی نینتندو سوییچ، مصاحبه‌ای را با اعضای ریسپاون اینترتینمنت و پنیک باتن (Panic Button) انجام دهد. پنیک بتن، یک استودیوی آمریکایی بوده و وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی برای سوییچ را بر عهده داشته است. چاد گرنیر (Chad Grenier) یکی از کارمندان ریسپاون در بخشی از گفتگو اطلاعات اولیه را از هفدهمین شخصیت ایپکس لجندز به اشتراک گذاشت:

آیا برای طرفداران ژاپنی Apex Legends پیغامی دارید؟

بابت انتشار ایپکس لجندز برای دارندگان ژاپنی نینتندو سوییچ بسیار هیجان‌زده هستیم. من به سرزمین آفتاب عشق می‌ورزم و می‌دانم که ایکپس در آنجا محبوب است. خیلی دوست دارم محتوای اختصاصی برای کاربران ژاپنی توسعه دهم.

برای فصل نهم رقابت‌های ایپکس لجندز یک شخصیت جدید خواهیم داشت که امیدوار هستم در ژاپن مورد استقبال قرار بگیرد. انتظار دارم حالا که ایپکس روی نینتندو سوییچ هم در دسترس قرار گرفته، پشتیبانی کاربران ژاپنی همچنان ادامه یابد.

Apex Legends از بازی‌های چندنفره‌ی بسیار پرطرفدار در ژاپن به شمار می‌رود. دیگر بازی‌های محبوب Genshin Impact Identity V و Dead by Daylight هستند. در ضمن، اگرچه کارگردان ایپکس لجندز در صحبت‌های خود وارد جزئیات نشد اما با در نظر گرفتن سلیقه‌ی کاربران ژاپنی می‌توان حدس‌هایی زد. آن‌ها معمولا به شخصیت‌های دختری که چهره‌ی بامزه و معصومی دارند واکنش مثبتی نشان می‌دهند.

در انتها، لازم به ذکر است ایپکس لجندز برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. نسخه‌های اندروید و iOS هم در دست توسعه بوده و در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی عرضه می‌شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا