تقابل Loba و Revenant در تریلر انتشار فصل پنجم بازی Apex Legends

تغییرات مهمی برای نقشه‌ی Kings Canyon در راه است

تقابل Loba و Revenant در تریلر انتشار فصل پنجم بازی Apex Legends سید مجتبی محمودی ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی

دیشب تریلر زمان انتشار فصل پنجم بازی Apex Legends توسط استودیوی Respawn Entertainment منتشر شد و بالاخره Loba و Revenant همدیگر را ملاقات کردند.

مدتی هست که می‌دانیم Loba لجند بعدی بازی Apex Legends خواهد بود و استودیوی سازنده هم جزئیاتی از فصل پنجم بازی با نام Fortune’s Favor به اشتراک گذاشت. حالا نوبت به تریلر زمان انتشار فصل پنجم Apex Legends رسیده است تا آگاهی بیشتری از آینده‌ی بازی کسب کنیم.

در تریلر مشاهده می‌کنیم که لوبا به مکانی مخفی در زیر منطقه‌ی Skull Town واقع در نقشه‌ی Kings Canyon نفوذ کرده است. لوبا متوجه می‌شود که این مکان، در واقع تاسیساتی برای خلق یک مدل خاص از Simulacrum هاست؛ انسان‌هایی که اکثر اعضای‌شان با قطعه‌های رباتیک جایگزین و حافظه‌ی آن‌ها دستکاری می‌شود، به‌طوری که هنگام دیدن خود در آینه تصویر انسانی خود را می‌بینند و متوجه نمی‌شوند که به یک ماشین تبدیل شده‌اند. شخصیت Revenant هم که قبلا یک قاتل حرفه‌ای بود، توسط شرکت Hammond Robotics به یکی از همین نیمه ربات‌ها تبدیل شد، اما برنامه‌‌ریزی او به هم ریخت و در نتیجه فهمید که چه بلایی به سرش آمده است. والدین Loba Andrade سال‌ها پیش توسط Revenant به قتل رسیدند و او حالا آمده است تا انتقام بگیرد؛ اما به‌محض شلیک متوجه می‌شود که این یک تله است.

در کنار جزئیاتی از داستان، این تریلر بخشی از توانایی‌های لوبا را هم نشان می‌دهد. او یک دستبند دارد که به وسیله‌اش می‌تواند به‌سرعت بین دو نقطه تلپورت کند. همچنین یک عصا همراهش است که به او این توانایی را می‌دهد تا یک لوت که از او فاصله دارد را جذب کند. بعید نیست که خود عصا تبدیل به یک Heirloom برای این شخصیت تبدیل شود. او در نقطه‌ای از یک بمب هم استفاده کرد، اما مطمئن نیستم که آن هم جزو توانایی‌هایش باشد.

در نهایت تاسیسات منفجر و باعث به‌وجود آمدن یک شکاف بزرگ در منطقه‌ی Skull Town می‌شود. سپس اسکلت عظیمی که در نقشه وجود دارد پایین می‌رود و آن شکاف پر آب می‌شود. با این اوصاف از همین الان می‌دانیم که اولین تغییر بزرگ نقشه‌ی Kings Canyon چه خواهد بود.

فصل پنجم بازی Apex Legends از تاریخ ۲۳ اردیبهشت آغاز می‌شود و تا آن موقع فرصت دارید تا در فصل چهارم به تجربه‌ی بخش‌های معمول بازی و همچنین رویداد Battle Armor بپردازید که تا پایان فصل چهارم در جریان است. بازی Apex Legends برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا