با اولین جزئیات فصل پنجم بازی Apex Legends آشنا شوید

از لجند جدید، تا یک حالت بازی جدید

با اولین جزئیات فصل پنجم بازی Apex Legends آشنا شوید سید مجتبی محمودی ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
جزئیات فصل پنجم بازی Apex Legends

شرکت الکترونیک آرتز و استودیوی Respawn Entertainment به طور رسمی، از اولین جزئیات فصل پنجم بازی Apex Legends پرده برداشتند.

طی دو سه هفته اخیر، گزارش‌ها و شایعات پیرامون محتوای فصل بعدی بازی Apex Legends بسیار افزایش یافته بود، تا این‌که بالاخره سازندگان انتهای هفته‌ی قبل به طور رسمی از سیزدهمین لجند با نام Loba رونمایی کردند. پس از آن هم نوبت به این رسید تا از اولین جزئیات فصل پنجم Apex Legends آگاه شویم.

فصل پنجم بازی Fortune’s Favor نام دارد و از ۲۳ اردیبهشت آغاز می‌شود. اولین و مهم‌ترین محتوایی که در این فصل به بازی اضافه خواهد شد، لجند Loba است که با ظاهر و شمایل او آشنا شده‌ایم. توانایی‌های او به طور رسمی مشخص نشده‌اند، اما دیتاماینرها زودتر آن‌ها را کشف کرده‌اند. قابلیت‌هایی همچون تلپورت و یک دستگاه که به او اجازه می‌دهد لوت‌های محیط را تا شعاع خاصی جمع‌آوری کند. سازندگان از همین حالا علامت‌های جالبی از حضور Loba در بازی قرار داده‌اند. شاید شما هم دیده باشید که او ناگهان در منوی اصلی بازی ظاهر شود.

مورد جالب بعدی به Vault های نقشه‌ی World’s Edge مربوط می‌شود که ظاهرا توسط لوبا خالی شده‌اند و هیچ لوتی در آن‌ها پیدا نمی‌کنید. تنها چیزی که خواهید یافت، یک پیام از سوی اوست که مخاطب را دعوت به محل اختفای خود می‌کند. با کمی جستجوی بیشتر می‌توانید یک دستبند پیدا کنید که با تعامل با آن، به یک مکان نامشخص برای مدتی کوتاه تلپورت می‌شوید.

اما لوبا تنها محتوای جدیدی نیست که در فصل پنجم Apex Legends خواهیم دید. بخش جدیدی با نام Quest قرار است به بازی اضافه شود که ظاهرا شامل یک سری چالش‌های طولانی مدت در سراسر فصل خواهد شد. البته این امکان وجود دارد که این حالت، شامل مراحلی باشد که بیشتر روی داستان تمرکز دارند. برای اطلاع کامل از محتوای این حالت باید منتظر اطلاعات خود سازندگان باشیم.

سری چهارم بخش رقابتی یا همان Ranked هم روال فعلی را در پیش می‌گیرد، به این صورت که شامل دو بخش شش هفته‌ای، هر کدام برای یک نقشه می‌شود و پس از پایان هر دوره، رنک بازیکن به اندازه‌ ۱.۵ سطح یا Tier کم می‌شود. استودیوی ریسپان قصد دارد تا در سری جدید اصلاحاتی در بخش Loss Forgivness (بخشش برای زمانی که به دلایلی مشخص از مسابقه خارج می‌شوید) انجام دهد تا سیستمی منطقی‌تر داشته باشد. همچنین برای اولین بار مکانیک اتصال دوباره هم اضافه می‌شود تا در صورتی که به خاطر مشکل اینترنت یا سیستم از مسابقه خارج شدید، برای مدتی فرصت بازگشت دوباره داشته باشید.

بتل پس فصل پنجم هم قرار است شامل ۱۰۰ آیتم اختصاصی جدید باشد که برای علاقه‌مندان به آیتم‌های تزیینی قطعا گزینه‌های جذابی خواهد داشت. عنوان Apex Legends هم‌اکنون به صورت رایگان روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل بازی است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا