هر آنچه از قهرمان فصل سیزده بازی Apex Legends می‌دانیم

انتظار به پایان رسید، او اینجاست!

هر آنچه از قهرمان فصل سیزده بازی Apex Legends می‌دانیم نیما خدارحمی ۰ ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی
قهرمان فصل ۱۳ بازی Apex Legends

انتظارات به پایان می‌رسد و بازی Apex: Legends به نظر بالاخره شاهد حضور شخصیتی‌ خواهد بود که فصل‌هاست منتظرش هستیم. اطلاعات جدید منتشر شده از بازی Apex: Legends نوید فصلی جذاب را می‌دهند.

پس از انتشار برخی اطلاعات مربوط به تغییرات نقشه Storm Point در فصل سیزدهم بازی Apex: Legends، استودیو ریسپاون به نحوی از حضور شخصیت Newcastle در فصل سیزدهم این بازی نیز پرده برداری کرد. شما می‌توانید این اطلاعات بسیار محدود را با ورود به حالت Control در بازی Apex: Legends که تنها تا روز ۱۲ آوریل، برابر با ۲۳ فروردین ماه در دسترس خواهد بود مشاهده کنید. شما با در صفحه بارگزاری حالت Control نوشته‌ای هولوگرافیک را با مضمون The Wait is Over, he’s here! (انتظار به پایان رسید، او اینجاست!) مشاهده می‌کنید. در کنار این پیام، ما شاهد شخصیتی با لباس زرهی که تصویرش سیاه شده هستیم.

شخصیت نیوکاسل (Newcastle) اولین مرتبه با ورود شخصیت رونانت (Revenant) در فصل چهارم به بازی Apex: Legends‌ معرفی شد. پس از ورود رونانت به بازی Apex: Legends، طراحان و توسعه دهندگان بازی به دنبال راهی برای جلوگیری از قدرت بسیار زیاد او بودند و در پایان با ایده شخصیتی با نام نیوکاسل پیش آمده و هدفشان جایگزینی او با شخصیتی به نام Forge بود که هنوز وارد این بازی نشده است.

متاسفانه در این میان مشکلات بسیاری رخ داد که باعث حضور نیافتن هر دو شخصیت در بازی Apex: Legends شد و همین موضوع صبر کاربران و طرفداران را کاهش داده است. حال ما گمان داریم که صفحه بارگزاری حالت Control به این شخصیت جدید اشاره داشته و اینگونه به نظر می‌رسد که باید شاهد حضور Newcastle پس از نه فصل تاخیر باشیم.

عکس لو رفته از قهرمان فصل سیزده Apex Legends
عکس لو رفته از شخصیت Newcastle

طبق شایعات منتشر شده و اطلاعات لو رفته از بازی Apex: Legends، شخصیت نیوکاسل در فصل سیزدهم وارد این بازی خواهد شد و نکته جالب این است که طبق این اطلاعات، شخصیت نیوکاسل در حقیقت برادر شخصیت بنگلور (Bangalore) با نام حقیقی جکسون ویلیامز (Jackson Williams) خواهد بود!

طبق برخی اطلاعات که پیش‌تر منتشر شده بودند، شخصیت نیوکاسل مانند شخصیت‌های جیبرالتار (Gibraltar) و کاستیک (Caustic) با لقب Mobile Defender شناخته خواهد شد که اصولا هیت باکسی بزرگ‌تر خواهد داشت. طبق شایعات، قدرت Passive نیوکاسل Retrieve the Wounded نام دارد که به کمک آن شما می‌توانید در زمان ریوایو کردن یار خود، او را جابجا کرده و با استفاده از سپر از او محافظت کنید. قدرت Tactical نیوکاسل Mobile Shield نام دارد و با استفاده از آن شما وسیله‌ای پرتاب می‌کنید که یک سپر انرژی متحرک تشکیل می‌دهد. قدرت Ultimate او Castle Wall نام داشته که باعث تشکیل سازه‌ای قلعه مانند برای حفاظت از خود و یارانتان می‌شود.

اینگونه به نظر می‌رسد که باید شاهد انتشار فصل ۱۳ بازی Apex Legends در تاریخ ۱۰ می، برابر با ۲۰ اردیبهشت ماه باشیم. شخصیت نیوکاسل شاید آن چیزی که همه منتظرش بودیم نباشد، ولی بدون شک شخصیتی جذاب و کاربردی بوده و داستان زندگی او و هم خونی با بنگلور می‌تواند بسیار جالب باشد. نظر شما درباره شخصیت نیوکاسل و قدرت‌های او چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا