#مهسا_امینی

اطلاعاتی از فصل یازدهم بازی Apex Legends و شخصیت جدید آن لو رفت

حتمال اضافه شدن دو لجند!

فصل یازدهم بازی Apex Legends

پیش از اعلام رسمی، ظاهرا اطلاعاتی از فصل یازدهم بازی Apex Legends لو رفته که شامل اضافه شدن شخصیت Ash از عنوان Titanfall 2 و جزئیاتی از قابلیت‌های او می‌شود، در حالی که نام یک شخصیت دیگر نیز در کنار این لجند دیده شده است!

تقریبا از همان زمان عرضه ما به صورت فصلی شاهد اضافه شدن لجندهای مختلف به بازی سبک بتل رویال و محبوب Apex Legends بوده‌ایم. داستان این عنوان از دید شخصیت‌های مختلفی که به بازی می‌آیند روایت می‌شود و از طرفی کاراکترهای قبلی جزئیات آن را گسترش می‌دهند. با این حال جدای از داستان، اضافه شدن یک شخصیت جدید به شدت روی گیم پلی نیز تاثیرگذار خواهد بود. به نحوی که پس از شروع فصل، در لابی‌ها همه سعی می‌کنند تا شخصیت جدید را بردارند و از طرفی داخل بازی ویژگی‌های متفاوت کاراکتر اضافه شده ممکن است برای شما نا آشنا باشد. برای مثال وقتی که کاراکتر Loba به بازی اضافه شده بود، ناگهان می‌دیدیم که او از پشت سر بازیکنان ظاهر شده و حتی حرفه‌ای‌ترین افراد در هدف‌گیری نیز به دلیل نا آشنا بودن با قابلیت‌های او شکست می‌خوردند. با این حساب، بد نیست جزئیاتی که از Ash لو رفته را یکبار مشاهده کنید تا در حین بازی در فصل یازدهم، غافلگیر نشوید!

قابلیت‌های شخصیت Ash در فصل یازدهم بازی Apex Legends

در واقع کاربری که اطلاعات فصل‌های مختلف Apex Legends را لو می‌دهد، از روش استخراج کردن دیتا از فایل‌های خود بازی این کار را انجام داده و از همین جهت می‌توان به جزئیات او اعتماد کرد. با این وجود، برای فصل یازدهم بازی Apex Legends چنان که به نظر می‌رسد اینبار نام دوم لجند در فایل‌ها دیده می‌شود که یکی از آن‌ها Ash و دیگری Maali است. هر دو این لجندها احتمال دارد که به بازی اضافه شوند و در گذشته نیز شرایط یکسانی را دیده بودیم که دو شخصیت در فایل‌های بازی دیده شود. به نحوی که یکی در فصل آینده و دیگری در سیزن‌های بعدی به بازی اضافه شده بودند، با این حال به گفته این کاربر، فصل یازدهم با شخصیت Ash همراه می‌شود.

اطلاعات لو رفته شامل هر دو کاراکتر می‌شود، اما جزئیاتی که به گفته این کاربر از Ash در فایل‌ها دیده شده بسیار بیشتر و کامل‌تر هستند که یعنی فعلا سازندگان او را برای سیزن جدید آماده کرده‌اند. طبق اعلام این کاربر، کاراکتر Ash قابلیتی بسیار مشابه با آنچه که در بازی Titanfall 2 با نام Marked for Death دیده بودیم را داشته و اینجا نام آن به Mark Death عوض شده است‌. این ویژگی هنگام فعال شدن دقیقا مثل اسپل Rage در بازی محبوب و قدیمی Clash of Clans کار کی‌کند و هرکدام از یاران و خود شما که در محدوده‌ای خاص باشید، قدرت تیر و در کل آسیب‌رسانی دو یا چند برابر خواهید داشت.

قابلیت Ultimate این کاراکتر نیز نوعی جاخالی دادن خواهد بود که هنگام انجام آن، یک پورتال باز شده و شما را به مکانی دیگر تلپورت می‌کند. حال معلوم نیست که مکان تلپورت شده نزدیک به جای قبلی است یا اینکه به کلی همه چیز عوض می‌شود. اما در هر صورت، برای درگیری‌های نزدیک یا حتی دور می‌توان از این قابلیت برای فرار کردن از دشمنان تا زمان پیدا کردن موقعیت بهتر استفاده کرد.

به هر حال هنوز یک ماه تا شروع فصل جدید بازی Apex Legends فاصله داریم و از همین جهت نمی‌توان از این اطلاعات به صورت ۱۰۰ درصد مطمئن بود. همچنین شاید تا آخر فصل سازندگان به سراغ شخصیت Maali رفته و او را به جای Ash اضافه کنند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا