تصویر و اطلاعات جدیدی از کاراکتر جدید بازی Apex Legends فاش شد

حضور قهرمان خوش‌تیپ!

Apex Legends

به تازگی خبری مبنی بر فاش شدن کاراکتر جدید Apex Legends منتشر شده که هنوز قطعیت ندارد و عوامل این بازی آن‌ را تایید نکرده‌اند.

هر چندوقت یک‌بار تصاویر یا اطلاعاتی درمورد قهرمانان جدید بازی Apex Legends به بیرون درز می‌کند که پس از مدتی این اخبار تایید یا رد می‌شوند. این‌بار یک استخراج‌کننده اطلاعات، در اکانت توییتر خود عکسی منتشر و به کاراکتر جدید این عنوان اشاره کرده است. این فرد با نام That1MiningGuy، که سابقه‌ی خوبی در مورد بدست آوردن اطلاعات در زمینه بازی‌های بتل رویال دارد، احتمال داده این عکس پیش درآمدی بر کاراکتر Forge باشد. از طرفی طرفداران حدس می‌زنند این کاراکتر همان Forge یا Rampart، که قبل‌تر شایعاتی درمورد آن‌ها وجود داشت، باشد. هنوز مشخص نشده که این کاراکتر از چه طریقی به بازی اضافه خواهد شد اما به‌نظر می‌رسد این شخصیت با جثه‌ای بزرگ و مهارت‌های منحصر به‌ فرد، بین بقیه قهرمانان Apex Legends دیده شود.

Apex Legends

این عکس در 14 ژانویه (۲۶ دی) منتشر شد و نویسنده توییت از این کاراکتر به‌عنوان یک فرد خوش‌تیپ نام برده است. همانطور که در تصویر می‌بینید این قهرمان با توجه به اندازه‌ای که دارد می‌تواند نقش شخصیت تنک (Tank) را در این بازی بتل رویال داشته باشد. درواقع احتمالات زیادی درمورد این عکس وجود دارد و حتی ممکن است این یک تصویر قدیمی استفاده نشده باشد که از طریقی به‌دست That1MiningGuy رسیده است. اما این‌ها همه حدس هستند و به‌ احتمال زیاد به‌زودی شاهد انتشار اطلاعاتی در مورد این شخصیت جدید خواهیم بود.

بازی Apex Legends درحال حاضر به صورت کاملا رایگان روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا