#مهسا_امینی

نسخه‌ی موبایل بازی Apex Legends معرفی شد

انتظار یک بازی مشابه را نداشته باشید

نسخه‌ی موبایل بازی Apex Legends معرفی شد مریم خواجوی ۴ ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
نسخه‌ی موبایل بازی Apex Legends

بالاخره انتظارها به پایان رسید و همان‌طور که استودیوی ریسپاون در ویدئوی جشن ۱۰۰ میلیون بازیکن خود ذکر کرده بود، دیروز نوزدهم آوریل ضمن عرضه‌ی تریلر معرفی لجند جدید Valkyrie، از نسخه‌ی موبایل بازی در وبسایت الکترونیک آرتز رونمایی کرد.

بازی Apex Legends Mobile یک بازی بتل رویال است که انحصارا برای صفحه‌های لمسی طراحی شده است؛ پس با یک سیستم کنترل ساده روبه‌رو خواهیم بود. همچنین طبق گفته‌ی Chad Grenier کارگردان بازی:

بهینه‌سازی‌های هوشمندانه‌ای در طراحی این بازی انجام شده است که آن را به پیشرفته‌ترین بازی بتل رویال موجود در گوشی‌های موبایل تبدیل می‌کند.

همانند PUBG Mobile ،Call of Duty Mobile و بازی‌های مشابه دیگر، نسخه‌ی موبایل بازی Apex Legends  کاملا از نسخه‌ی اصلی آن بر روی پلتفرم‌های موجود جدا است. پس انتظار نداشته باشید که با بازیکنان کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی بازی کنید.

اولین نسخه‌های بتای منطقه‌ای در اواخر این ماه روی سیستم عامل اندروید در هند و فیلیپین با چند هزار بازیکن اجرا خواهد شد. ریسپاون این بازی را در مناطق دیگر در سیستم عامل‌های اندروید و iOS قبل از عرضه‌ی گسترده نیز آزمایش خواهد کرد اما زمان دقیقی برای آن مشخص نکرده است.

برای توسعه‌ی این عنوان، سازندگان نسخه‌ی موبایل با تیم اصلی بازی همکاری کرده‌اند. به طوری که همانند نسخه‌ی اورجینال، نسخه‌ی موبایل آن برای همه به صورت رایگان در دسترس بوده و دارای بتل‌پس و آیتم‌های دیگر در آیتم‌شاپ خواهد بود و حتی ممکن است برخی از این آیتم‌ها در نسخه‌ی PC و کنسول بازی پیدا نشوند.

الکترونیک آرتز اعلام کرد که سازندگان از اوایل سال ۲۰۲۰ در حال کار کردن روی Apex Legends Mobile با هدف ورود به بازار چین و شکست آن بوده اند. به هر حال مدت به نظر نمی‌رسد که تا زمان عرضه‌ی بازی مدت زمان زیادی باقی مانده باشد و فقط باید منتظر خبرهای دیگر از جانب این شرکت باشیم.

فصل نهم بازی Apex Legends در تاریخ چهاردهم اردیبهشت (چهارم مه) شروع می‌شود. به گفته‌ی ریسپاون این فصل با یکی از بزرگ‌ترین آپدیت‌هایی که تا به حال برای بازی منتشر شده است، همراه است.


guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا