#مهسا_امینی

فوری:‌ اولین اطلاعات از چهارمین نقشه بازی Apex Legends لو رفت

به این زودی‌ها منتظرش نباشید

چهارمین نقشه بازی Apex Legends

Garret که یکی از افشاگرهای قابل‌اعتماد صنعت ویدیو گیم محسوب می‌شود، اولین اطلاعات را از چهارمین نقشه بازی Apex Legends لو داده است.

یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای حفظ تازگی بازی‌های چندنفره انتشار نقشه‌های جدید یا اعمال تغییرات قابل‌توجه روی نقشه‌های قدیمی است. ریسپاون اینترتینمنت که آگاهی کاملی نسبت به این موضوع دارد، نه تنها نقشه‌های جدیدی را به بازی Apex Legends افزوده، بلکه هر چند وقت یکبار موارد قدیمی را دستخوش تغییراتی می‌کند. تعداد نقشه‌‍‌ها در حال حاضر به رقم ۳ می‌رسد اما تمامی آن‌ها قابل‌بازی نیستند. به بیان دیگر، تیم توسعه برای هر فصل دو نقشه را از میان گزینه‌های موجود انتخاب کرده و سپس به گونه‌ای تنظیم می‌کند که هر ۵۰، ۹۰ یا ۱۲۰ دقیقه یکی از آن‌ها در دسترس قرار بگیرد.

Garret یکی از افشاگرهای قابل‌اعتماد صنعت ویدیو گیم به شمار می‌رود. او در جدیدترین آیتم ویدیویی خود اولین اطلاعات را از چهارمین نقشه بازی Apex Legends به اشتراک گذاشت. گرت گفته در فایل‌ها با نقشه‌ای مواجه شده که با اسم رمز Tropic Island شناخته می‌شود اما ظاهرا قرار است تحت عنوان Tropics اضافه شود. افشاگر مشهور همچنین گفت وسائل نقلیه ترایدنت که نخستین بار در نقشه Olympus معرفی شدند، در این نقشه قرار داشته و قابل‌استفاده هستند. البته یک مورد نه چندان حائز اهمیت وجود دارد که اشاره به آن خالی از لطف نیست. با توجه به شواهد، برای ترایدنت‌های نقشه Tropics از تکسچرهایی استفاده شده که آن را گِلی نشان دهد.

اطلاعات موجود از چهارمین نقشه بازی Apex Legends به همین موارد خلاصه نمی‌شود. ظاهرا المانی تحت عنوان گیاه فضایی (Alien Plant) در محیط جدید وجود دارد که در حال حاضر اطلاعاتی از کاربردش موجود نیست. Garret همچنین پیش‌بینی کرده Tropics احتمالا در سیاره Gaea واقع شده که زادگاه سه شخصیت رمپارت، کستیک و کریپتو به شمار می‌رود. در صورتی که نمی‌دانید، نقشه‌های پیشین هم بر اساس زادگاه شخصیت‌های مختلف طراحی شده‌اند.

Garret اطلاعاتی از تاریخ انتشار نقشه Tropics ندارد اما احتمال می‌دهد ریسپاون اینترتینمنت قصد داشته باشد آن را با فصل یازدهم به بازی Apex Legends اضافه کند؛ زیرا استودیو آمریکایی معمولا با گذشت هر چهار فصل یک نقشه جدید به محصول خود اضافه کرده تا تازگی و جذابیتش حفظ شود.

ولو چندی پیش از کنسول دستی خود رونمایی کرد که استیم دک نامگذاری شده و از سیستم عامل SteamOS بهره می‌برد. طبق گزارشی که وب سایت ProtonDB کار کرده، کنسول مزبور در حال حاضر قادر نیست تعداد قابل‌توجهی از بازی‌های آنلاین مانند ایپکس لجندز را به صورت کامل اجرا کند. ظاهرا بازی اجرا می‌شود اما کاربر نمی‌تواند به سرورها متصل شود. دلیل این موضوع را باید در سیستم عامل دستگاه جستجو کرد که قادر نیست برنامه‌های ضدتقلب را اجرا کند. در نتیجه، خبری از اتصال به سرور نیست. ولو وعده داد استیم دک با نسخه جدید سیستم عامل از راه رسیده و مشکلاتی از این دست نخواهد داشت.

در انتها، لازم به ذکر است فصل نهم بازی Apex Legends در تاریخ ۱۲ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳ آگوست) به انتهای خود خواهد رسید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا