تماشا کنید: چهارمین نقشه Apex Legends معرفی شد

این نقشه همراه با فصل یازدهم از راه می‌رسد

استودیو ریسپاون اینترتینمنت چندی پیش تریلر جدیدی را در وب سایت یوتیوب منتشر کرد که چهارمین نقشه Apex Legends را به نمایش می‌گذارد.

ریسپاون اینترتینمنت چند ماه قبل از مد جدید Apex Legends رونمایی کرد که آرنا نام داشته و شامل رقابت‌های سه علیه سه می‌شود. ناظر مسابقات، یک ربات به نام اش است که در گذشته یک انسان به نام دکتر اشلی رید بود. او یکی از همکاران هورایزن به شمار می‌رفت و در کنار او سعی داشت راهی برای کنترل برانتیوم بیابد. اشلی طی اتفاقاتی به هورایزن خیانت کرده و او را داخل سیاهچاله رها می‌کند تا بتواند برانتیوم را در اختیار گروهی از مزدوران قرار دهد. اشلی سپس طی اتفاقاتی بدن خود را از دست داده و داخل یک بدن رباتیک قرار گرفت. این شخصیت همزمان با آغاز فصل یازدهم به یکی از کاراکترهای قابل‌کنترل تبدیل خواهد شد.

ریسپاون اینترتینمنت چندی پیش تریلر هنگام انتشار فصل یازدهم ایپکس لجندز را منتشر کرد؛ فصلی که Escape نامگذاری شده و طی روزهای آتی آغاز می‌شود. ویدیو بیش از ۴ دقیقه زمان داشته و شخصیت‌های قدیمی را نشان می‌دهد که با یک قایق به جزیره‌ای گرمسیری نزدیک شده و وارد آن می‌شوند. در حال حاضر نمی‌دانیم چهارمین نقشه Apex Legends چه نام دارد اما تریلر بسیاری از ویژگی‌های شاخص محیط جدید را به نمایش می‌گذارد. اولین ویژگی، وجود موجودات خطرناک است. به بیان دیگر، کاربران نه تنها باید به مبارزه با گروه‌های رقیب بپردازند، بلکه باید توجه ویژه‌ای به اطراف داشته باشند چون ممکن است از سوی دایناسورهای پرنده و عنکبوت‌های بزرگ مورد حمله قرار بگیرند. به این مورد باید جنگلی سرسبز را اضافه کرد.

نکاتی که در تریلر هنگام انتشار فصل یازدهم ایپکس لجندز قرار گرفته، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. اگر ویدیو را با دقت تماشا کرده باشید، باید توجه‌تان به یک سلاح جدید جلب شده باشد. این سلاح در دسته SMG قرار گرفته و C.A.R نام دارد. تریلر همچنین تمرکز ویژه‌ای روی اش داشته و تعدادی از مهارت‌های او را به نمایش می‌گذارد. در حال حاضر نمی‌توان با اطمینان درباره مهارت‌هایش صحبت کرد اما ظاهرا یک ابزار ویژه دارد که پرتابش در فاصله نزدیک، به دشمن شوک الکتریکی وارد می‌کند. در ضمن، او ظاهرا قادر است پرتال ساخته و از آن برای جابجایی بین نقاط مختلف بهره ببرد.

فصل یازدهم Apex Legends در ۱۱ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲ نوامبر) آغاز می‌شود. قطعا با نزدیک شدن به تاریخ مد نظر شاهد انتشار تریلری با محوریت اش و معرفی تمامی قابلیت‌های او خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا