تماشا کنید: با قابلیت‌های اش در Apex Legends آشنا شوید

این ویدیو نزدیک به دو دقیقه زمان دارد

استودیو ریسپاون اینترتینمنت با انتشار یک تریلر در وب سایت یوتیوب از قابلیت‌های اش در Apex Legends رونمایی کرده است.

Apex Legends اسپین آف سری بازی‌های تایتان فال بوده که اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شد و در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین عناوین رایگان و چندنفره در سراسر جهان به شمار می‌رود. اگرچه محصول ریسپاون اینترتینمت در ژانر بتل رویال قرار می‌گیرد، یک عنوان کاراکتر محور است. به بیان دیگر، شخصیت‌هایی را در خود جای داده که هر کدام دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های منحصربفردی هستند. در ضمن، استودیو آمریکایی با آغاز فصل جدید یک شخصیت جدید به کاراکترهای قابل‌انتخاب اضافه می‌کند.

در حال حاضر فاصله چندانی با فصل یازدهم ایپکس لجندز نداریم. طبق اطلاعاتی که طی هفته‌های گذشته منتشر شده‌اند، کاربران با آغاز این فصل شاهد اضافه شدن یک شخصیت جدید خواهند بود که اش نام دارد. او در گذشته یک دکتر به نام اشلی رید بود که از سوی مزدوری استخدام شد تا یک منبع انرژی بسیار ارزشمند را بدزدد. او به تیم تحقیقات نفوذ کرد و پس از جلب اعتماد طی یک فرایند چند ساله، نهایتا موفق شد شرایط را برای نفوذ مزدوران مهیا کند. در جریان سرقت، قابلیت خودتخریبی آزمایشگاه فعال شد که در اثرش، اش در آستانه مرگ قرار گرفت. از آنجایی که چاره‌ای نبود، هوشیاری‌اش به یک بدن رباتی انتقال داده شد. او حالا یک قاتل بی‌رحم است.

ریسپاون اینترتینمنت ساعاتی قبل یک تریلر جدید در کانال یوتیوب خود قرار داد که قابلیت‌های اش در Apex Legends را رونمایی می‌کند. اش مانند دیگر کاراکترهای بازی سه قابلیت (پسیو، تاکتیکال و آلتیمیت) دارد. فابلیت پسیو، Marked For Death نام داشته که به واسطه آن می‌توان نزدیک دث باکس شد و لوکیشن کنونی قاتل را پیدا کرد. همان‌طور که در ویدیو قابل‌مشاهده است، لوکیشن قاتل روی نقشه نمایش داده می‌شود. قابلیت تاکتیکال Arc Snare نام داشته و در واقع یک تله است که نه تنها به واسطه الکتریسیته صدمه وارد می‌کند، بلکه به صورت کامل متوقفشان کرده و به هدفی ساده برای کشتن تبدیل می‌کند. در انتها، به قابلیت آلتیمیت یا Phase Breach به یکی قابلیت‌های ریث شباهت دارد. اش قادر است فضا را شکافته و به سرعت در نقشه جابجا شود.

اش، تنها چیزی نیست که فصل یازدهم Apex Legends همراه خود دارد. ریسپاون اینترتینمنت چهارمین نقشه بازی را معرفی کرده که Storm Point نام داشته و ویژگی‌های بسیار مهمی را در خود جای داده است. وقتی استودیو آمریکایی مشغول توسعه بازی بود، بالن‌های انتقال را در سراسر نقشه قرار داد تا بتوان از آن‌ها برای فرار از حلقه استفاده کرد. هر چند، کاربران برای غافلگیری دشمنان خود مورد استفاده قرار می‌دهند. البته یک ایراد بزرگ وجود دارد. کاربران حین جابجایی به واسطه بالن‌ها قادر نیستند از قابلیت‌های خود استفاده کنند و همین موضوع باعث شده غافلگیری مقداری سخت شود.

ریسپاون اینترتینمنت که به خوبی از اقدامات کاربران خود در ایپکس لجندز خبر دارد، یک ویژگی کاملا جدید را در نقشه استورم پوینت قرار داده است: سلاح Gravity Cannon. این ابزار به منظور جابجایی سریع در نقشه طراحی شده و به کاربر اجازه می‌دهد حین جابجایی از سلاح‌ها یا قابلیت‌های خود بهره ببرد. Gravity Cannon برخلاف بالن‌ها به کاربر اجازه انتخاب محل فرود را نداده و پایان و انتهای مشخصی دارد.

فصل یازدهم ایپکس لجندز تحت عنوان Escape نامگذاری شده و در تاریخ ۱۱ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲ نوامبر) آغاز می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا