با سرگذشت هفدمین شخصیت Apex Legends آشنا شوید

این ویدیو بیش از ۸ دقیقه زمان دارد

با سرگذشت هفدمین شخصیت Apex Legends آشنا شوید سورنا رضایی ۰ ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی

استودیو آمریکایی ریسپاون اینترتینمنت با انتشار یک ویدیو ۸ دقیقه‌ای به سرگذشت هفدمین شخصیت Apex Legends پرداخته است.

چاد گرنیر (Chad Grenier) یکی از کارمندان ریسپاون اینترتینمنت است. او و چند عضو دیگر استودیو اواسط فروردین سال جاری در BrownGirlGamerCode حاضر شده و مصاحبه‌ای را انجام دادند. گرنیر در بخشی از صحبت‌های خود به طرفداران قول داد در فصل نهم آیتم‌های مختلفی از تایتان فال به Apex Legends خواهند آمد. اشلی رید (Ashley Reed) نویسنده ارشد ریسپاون همچنین اطلاعات بیشتری را پیرامون ارتباط داستانی تایتان فال و ایپکس به اشتراک گذاشت. در صورتی که نمی‌دانید، باید بگوییم ایپکس اسپین‌آف تایتان فال بوده و داستانشان در یک جهان روایت می‌شود.

ریسپاون اینترتینمنت چندی پیش قسمت جدید از مجموعه ویدیوهای Stories from the Outlands را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو بیش از ۸ دقیقه زمان داشته و به سرگذشت هفدمین شخصیت Apex Legends می‌پردازد. در ابتدای ویدیو با دختری جوان ملاقات می‌کنیم که خود را کای نامیده و در ازای دریافت مبلغی قصد دارد در مسابقات ایکپس لجندز شرکت کند اما مبلیغ پیشنهادی برایش راضی‌کننده نیست. در نتیجه، افراد برگزارکننده را تهدید می‌کند تا ملاقاتی با کوبن بلیسک داشته باشد. کوبن، یک مزدور بوده و در جریان اتفاقات Titanfall 2 فرماندهی نیروهای Interstellar Manufacturing Corporation با به اختصار IMC را بر عهده داشت؛ نیروهایی که تنها منافع خود را در نظر گرفته و به چیز دیگری اهمیت نمی‌دهند.

کای پس از اینکه روبرو کوبن بلیک می‌نشیند، شروع به گفتن داستانی می‌کند که در واقع سرگذشت او است. با توجه به آنچه در قسمت جدید Stories from the Outlands به نمایش گذاشته می‌شود، کای فرزند وایپر است؛ یکی از نیروهای تحت امر کوبن بلیک که در جنگ حضور داشت. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، وایپر در Titanfall 2 حاضر بود و در جریان اتفاقات همین بازی توسط کوپر کشته شد. کای، کوبن را مقصر مرگ پدرش دانسته و به دنبال انتقام است اما نهایتا منصرف می‌شود. کوبن به کای می‌گوید بهتر است به جای زندگی کردن برای پدرش، به دنبال دستیابی به موفقیت‌های بزرگی برای خودش باشد؛ چیزی که خواسته اصلی پدرش بود. در ضمن، ویدیو نشان می‌دهد کای در حالی که سن و سال چندانی نداشت با تایتان پدرش پرواز می‌کند.

در انتهای ویدیو جدیدی که ریسپاون اینترتینمنت به اشتراک گذاشته، رمپارت را مشاهده می‌کنیم که روی تایتان وایپر، یعنی نورث‌استار کار کرده و قصد دارد آن را به ابزار اصلی کای در مسابقات ایپکس لجندز تبدیل کند. در حال حاضر به صورت رسمی مشخص نیست نورث‌استار پس از تغییرات چه قابلیت‌هایی را خواهد داشت اما با توجه توییتی که یکی از کارمندان استودیو به اشتراک گذاشته، احتمالا قادر به شلیک موشک بوده و به خلبان اجازه انجام مانورهای هوایی می‌دهد. این توییت همچنین تایید می‌کند فصل جدید رقابت‌های Apex Legends در تاریخ ۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۴ مه) آغاز می‌شود. در ضمن، کای با نام مستعار والکری در رقابت‌ها شرکت خواهد کرد.

در انتها، لازم به ذکر است ایپکس لجندز برای کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا