بازی Ape Out در Epic Store برای مدت کوتاهی رایگان شد

تا ساعت ۱۹:۳۰ امروز مهلت دارید

بازی Ape Out در Epic Store

اگر علاقه‌مند به تجربه‌ی بازی Ape Out هستید ولی نتوانستید آن را تجربه کنید، می‌توانید امروز این عنوان را در Epic Store به صورت رایگان دریافت کنید.

دیگر چیزی به پایان سال ۲۰۱۹ نمانده و اکثر فروشگاه‌ها شروع به گذاشتن تخفیف‌های بسیار خوبی از محصولات خود می‌کنند. شرکت اپیک هم برای تعطیلات پایان سال جاری برنامه‌های بسیار خوبی تدارک دیده، در کنار گذاشتن تخفیف‌ برای عناوین مختلف، قرار است تا پایان سال جاری، هر روز یکی از بازی‌هایی که در اختیار دارد را به صورت رایگان در فروشگاه خود قرار دهد.

تخفیف‌های سال نو میلادی Epic Store از تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۸ (۱۹ دسامبر ۲۰۱۹) آغاز شده و تا آخرین روز سال ۲۰۱۹ میلادی یعنی ۱۰ دی ۱۳۹۸ (۳۱ دسامبر ۲۰۱۹) ادامه خواهد داشت. امروز هم بازی Ape Out به مدت ۲۴ ساعت رایگان شده و اگر شما جزء کسانی هستید که این بازی را تجربه نکرده‌اید، می‌‌توانید هم اکنون به فروشگاه اپیک رفته و آن را دریافت کنید. با این کار بازی برای همیشه در حساب کاربری شما باقی خواهد ماند.

Ape Out یک بازی در سبک Beat ’em up است که توسط یک نفر به نام Gabe Cuzzillo تولید شده و کار نشر آن را Devolver Digital بر عهده گرفته است. در این عنوان بازیکن در نقش یک گوریل قرار می‌گیرد که از آزمایشگاهی فرار می‌کند و باید تمام افرادی که جلوی راه او قرار می‌گیرد را نابود کند. از ویژگی‌های مهم این بازی می‌توان به گرافیک جالب و موسیق متن که در سبک جاز نواخته شده، اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا