1%
  • 0/10

آنیا تیلور-جوی احتمالا در اسپین‌آف Mad Max: Fury Road نقش‌آفرینی خواهد کرد

پروژه احتمالا در سال ۲۰۲۱ وارد فاز فیلمبرداری می‌شود

آنیا تیلور-جوی احتمالا در اسپین‌آف Mad Max: Fury Road نقش‌آفرینی خواهد کرد ۰ ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
اسپین‌آف Mad Max: Fury Road

اسپین‌آف Mad Max: Fury Road سال آینده‌ی میلادی وارد فاز تولید می‌شود و آنیا تیلور-جوی یکی از بازیگران احتمالی آن خواهد بود.

پس از اکران Mad Max: Fury Road در سال ۲۰۱۵ میلادی و موفقیت آن در جلب بازخوردهای مثبت و فروش قابل‌توجه در باکس آفیس، جرج میلر (George Miller) از برنامه‌های خود برای ساخت دو دنباله و همچنین یک اسپین‌آف با محوریت فیوریوسا خبر داد. اگرچه تقریبا پنج سال از آن زمان می‌گذرد اما هنوز خبری از فیلم‌های جدید مد مکس نشده است. ساخته نشدن آثار جدید این فرنچایز را باید به پای اختلاف مالی میلر و شرکت برادران وارنر نوشت. میلر خواستار پرداخت ۹ میلیون دلار دیگر بود که طبق قرارداد باید به عنوان پاداش به او تعلق می‌گرفت اما وارنر عقیده داشت این کارگردان آمریکایی در برخی موارد مطابق بندهای قرارداد عمل نکرد. در نتیجه، پاداش به او تعلق نمی‌گیرد.

با توجه به گزارش اخیر وب سایت Variety، جرج میلر اخیرا تمرکز خود را روی اسپین‌آف Mad Max: Fury Road قرار داده و روند ملاقات با بازیگران مختلف برای نقش‌آفرینی در این فیلم را آغاز کرده است. از آن‌جایی که محدودیت‌های بسیاری برای جلوگیری از عبور و مرور مردم عادی وضع شده، میلر از طریق برنامه‌ی اسکایپ با اشخاص مد نظر ملاقات داشته و از آن‌ها تست بازیگری گرفته است. علی‌رغم اینکه لیست اشخاص مد نظر منتشر نشده، می‌دانیم میلر ملاقاتی را با آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) انجام داده است. متاسفانه جزئیاتی از نقش احتمالی جوی موجود نیست اما احتمال می‌رود خالق فرنچایز مد مکس او را برای نقش فیوریوسای جوان در نظر گرفته باشد. به‌خصوص اینکه جف اسنایدر (Jeff Sneider) گزارشگر وب سایت کلایدر از احتمال حضور بازیگری غیر از شارلیز ترون (Charlize Theron) در این نقش خبر داده بود. اسپین‌آف Fury Road، پیش درآمدی بر فیلم اصلی بوده و روی شخصیت فیوریوسا تمرکز خواهد داشت.

عدم حضور شارلیز ترون در اسپین‌آف Mad Max ممکن است برای تعدادی از سینمادوستان چندان خوشایند نباشد اما نباید فراموش کرد که آنیا تیلور-جوی بازیگر مستعدی محسوب می‌شود. او با ایفای نقش در فیلم ترسناک The Witch محصول سال ۲۰۱۵ میلادی در مرکز توجه‌ها قرار گرفت. جوی سپس در فیلم Split و دنباله‌ی آن حضور یافت تا میزان شهرتش به عنوان یک بازیگر جوان و آینده‌دار بیش از پیش شود. از جدیدترین فیلم‌هایی که این بازیگر ۲۳ ساله در آن‌ها به نقش‌آفرینی پرداخته می‌توان به Emma و The New Mutants اشاره کرد. در ضمن، جوی تنها بازیگر جدیدی نیست که احتمالا در قسمت جدید فرنچایز مد مکس با او ملاقات می‌کنیم. اواسط اسفند ماه گزارشی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II) در این فیلم حضور دارد. متاسفانه جزئیاتی از نقش او به اشتراک گذاشته نشد اما در گزارش تاکید شده بود که عبدالمتین به عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی جلوی دوربین خواهد رفت.

در بخش دیگری از گزارش Variety به برنامه‌ریزی‌های جرج میلر اشاره شد. این کارگردان آمریکایی قصد دارد اسپین‌آف Mad Max: Fury Road را سال آینده‌ی میلادی وارد فاز فیلمبرداری کند اما چنین اتفاقی بعید به‌نظر می‌رسد. میلر قبل از بحران کرونا و توقف تولید آثار سینمایی و تلویزیونی، روی فیلم Three Thousand Years of Longing کار می‌کرد که روند ضبط صحنه‌های آن به پایان نرسیده بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments