به روزرسانی‌های فصلی بازی Anthem در راه هستند

بایوور برای کامل کردن بازی، برنامه‌های طولانی مدت دارد!

بروزرسان‌های فصلی بازی Anthem

بایوور اعلام کرد که بروزرسان‌های فصلی بازی Anthem برای بهبود این اثر منتشر خواهند شد.

استودیو بایوور قصد دارد بروزرسان‌های فصلی بازی Anthem را عرضه کند. پیش از این، بروزرسان‌هایی تحت عنوان “Acts” که شامل یک سری محل‌ها، قابلیت‌ها و کاراکترهای قابل بازی جدید می‌شدند، برای بازی به انتشار در می‌آمد. بایوور با اعمال این بروزرسان‌ها سعی در تغییر و بهبود دنیای بازی داشت اما رفته رفته این آپدیت‌ها چیز جالبی به Anthem ارائه نمی‌کردند.

به همین منظور، استودیو بایوور اعلام کرد که آنها برنامه‌هایی برای بهبود بازی Anthem دارند پس به همین منظور، سازندگان در حال کار روی یک برنامه طولانی مدت جهت بهبود و تکامل بازی هستند. به غیر از این، Anthem بروزرسان‌های فصلی دریافت خواهد کرد. در این باره، چاد رابرتسون (Chad Robertson) گفت:

همانطور که قبلا هم گفته بودیم، می‌خواهیم با شما صادق باشیم. ما به کار و زمان بیشتری برای اینکه Anthem را تبدیل به یک بازی بهتر کنیم، نیازمندیم. همچنین، می‌خواهیم از این قضیه اطمینان حاصل کنیم که می‌توانیم یک تجربه خوب از بازی را به شما ارائه کنیم. پس من در حال حاضر خبری درباره تغییراتی که در طولانی مدت به بازی Anthem اعمال می‌شود، ندارم. چیزی که می‌توانم بگویم این است که ما به تعهد خود با شما ادامه خواهیم داد و هر چیزی که برای نمایش آماده باشد را با اجتماع خود در میان خواهیم گذاشت.

بازی Anthem در تاریخ ۳ اسنفد ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۹) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه شد. Anthem یک بازی در سبک نقش آفرینی است که توسط استودیو بایوور توسعه و توسط کمپانی الکترونیک آرتز منتشر شد. استودیو بایوور سابقه درخشانی در عرضه بازی‌های نقش آفرینی دارد که شاید بتوان مهم‌ترین آنها را مجموعه Dragon Age دانست. به همین دلیل بسیاری از طرفداران بازی‌های ویدیویی و البته سبک RPG امید زیادی به Anthem داشتند اما در نهایت این بازی با بازخوردهای منفی گیمرها و منتقدین مواجه شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا