اسکین مرد مورچه‌ای به فورتنایت اضافه شده است

فصل پنجم به‌زودی به پایان می‌رسد

اسکین مرد مورچه‌ای به فورتنایت اضافه شده است سورنا رضایی ۰ ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
اسکین مرد مورچه‌ای

گمانه‌زنی‌های کاربران فضای مجازی حقیقت داشته و اسکین مرد مورچه‌ای ساعاتی قبل به بازی بتل رویال فورتنایت اضافه شد.

اواسط آذر بود که فصل پنجم رقابت‌های Fortnite Chapter 2 آغاز شد. در ابتدای این فصل، لوکیشن Zero Point لو رفته و لوپ ثبات خود را از دست داد. در نتیجه، همه چیز در آستانه‌ی نابودی قرار گرفت. مامور جونز که یکی از چهره‌های اصلی فورتنایت به شمار می‌رود، وظیفه یافت خود را به زیرو پوینت رسانده و روند تثبیت سازی را آغاز کند. او همچنین باید مراقب می‌بود هیچ فردی از جزیره به دنیای واقعی نیاید. سرنوشت مطابق انتظار پیش نرفت و قبل از اینکه تثبیت سازی به اتمام برسد، جونز به داخل لوپ کشیده شد و به جزیره انتقال یافت. او برای تکمیل ماموریت خود بهترین شکارچی‌ها و جایزه‌‌بگیران را استخدام کرد تا جلوی خروج اشخاص مختلف از لوپ را بگیرد.

چندی پیش تعدادی از کاربران با بررسی فایل‌های فورتنایت به این نتیجه رسیدند که مرد مورچه‌ای در آینده‌ی نزدیک به بازی اضافه خواهد شد. در حالی که مدت زیادی از این اتفاق نمی‌گذشت، یک پورتال به نقشه‌ی بازی اضافه شد. پوررتال مزبور نمایی نزدیک از خاک و درختان جنگل را نشان می‌داد. ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود. استودیوی اپیک گیمز دیروز تصویری را در شبکه‌ی اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشت و از اضافه شدن یکی دیگر از شخصیت‌های مارولی به فورتنایت خبر داد. در متن نامی از شخصیت مزبور برده نشد اما کاربران تیزبین با بررسی تصویر متوجه شدند او چه نام دارد: مرد مورچه‌ای.

اپیک گیمز با انتشار یک پست در وب سایت خود اضافه شدن اسکین مرد مورچه‌ای به Fortnite را رسما اعلام کرده است. مطابق انتظار، اسکین جدید تنها آیتم تازه‌ای نیست که در فروشگاه قرار گرفته و به فروش می‌رسد. کاربران هم اکنون می‌توانند یک کلنگ را خریداری کنند که در واقع یک زیتون و یک خلال دندان است. دومین آیتم هم یک گلایدر است که به شکل یک مورچه طراحی شد. در ادامه می‌توانید تصویر مربوط به اسکین و آیتم‌های همراه را مشاهده کنید:

مرد مورچه‌ای، توسط استن لی (Stan Lee)، لری لیبر (Larry Lieber) و جک کربی (Jack Kirby) خلق شد و نخستین بار در شماره‌ی ۳۵ کمیک بوک Tales to Astonish (سپتامبر سال ‍۱۹۶۲ میلادی) حضور یافت. اولسن کاراکتری که از هویت مرد مورچه‌ای استفاده کرد، هنک پایم بود. او به واسطه‌ی یک ماده می‌توانست اندازه‌ی خود را تغییر دهد. نویسندگان مارول در سال ۱۹۷۹ هویت مرد مورچه‌ای را به یک کاراکتر کاملا جدید به نام اسکات لنگ دادند که در واقع یک سارق است. او لباس مخصوص را از پایم دزدیده و نهایتا به یک ابرقهرمان تبدیل می‌شود. اگرچه مرد موردچه‌ای در میان مخاطبان کمیک بوک محبوب بود اما نسخه‌ی لایو اکشن او با نقش‌آفرینی پاول راد (Paul Rudd) باعث شهرت بیشترش شد.

فصل پنجم رقابت‌های Fortnite Chapter 2 طی روزهای آتی به پایان می‌رسد. از همین رو، مرد مورچه‌ای احتمالا آخرین اسکینی است که طی فصل جاری به فروشگاه اضافه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا