انیمه Am I Actually the Strongest
1%
  • 0/10

انیمه هایی شبیه به انیمه Am I Actually the Strongest که ارزش دیده شدن را دارند!

ژانر ایسکای و داستان‌های جالب

انیمه هایی شبیه به انیمه Am I Actually the Strongest که ارزش دیده شدن را دارند! ۲ ۰۷ مهر ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

انیمه Am I Actually the Strongest یکی از جالب ترین داستان‌ها را دارد، اما چند انیمه دیگر هم وجود دارند که تجربه‌ایی مشابه را ارائه می‌دهند. با رسیدن فصل جدید انیمه باید منتظر انیمه‌های ژانر ایسکای (Isekai) هم باشیم،

 این ژانر محبوب بسیار بین اوتاکوها معروف بوده و داستا‌ن‌های زیادی برای گفتن دارد. این ژانر شامل قهرمان داستان انسانی از دنیایی است که بسیار شبیه دنیای ماست که پایانی نابهنگام داشته و به دنیای دیگری فرستاده شده است، با جنبه‌ای که آنها را به شدت تحت سلطه قرار می‌دهد. در این انیمه داستان از این قرار است که هاروتو در بدن یک شاهزاده تناسخ پیدا کرده، و هر شخصی به محض تولد قدرت سنجی می‌شود. 

درجه قدرت هاروتو ۰۲ اندازه گیری می‌شود و توسط خانواده اش رها می‌شود؛ در حالی که قدرت هاروتو ۱۰۰۲ بوده در دنیایی که بالاترین درجه قدرت ۶۰۰ شناسایی شده است. داستان هنوز در حال پخش بوده و تصمیم زیادی نمی‌توان گرفت ولی به نظر انیمه‌هایی هستند که چنین داستانی را داشته باشند و ما در این مقاله به معرفی برخی از این انیمه‌هامی‌پردازیم. با رسانه سرگرمی در معرفی انیمه هایی شبیه به انیمه Am I Actually the Strongest که ارزش دیده شدن را دارند؛ همراه باشید:

The World’s Finest Assassin Gets Reincarnated In Another World As An Aristocrat

در دنیایی که بسیار شبیه دنیای ماست، یک قاتل توسط همان سازمانی که در آن استخدام شده کشته می شود. سپس در برابر الهه ای قرار می گیرد که به او فرصتی برای تناسخ می دهد. او سپس به دنیایی دیگر منتقل می شود و وظیفه ای حیاتی برای تکمیل آن دارد. او باید قهرمان دنیایی را که برای آن فرستاده شده است بکشد تا از نابودی آن جلوگیری کند. او دوباره در یک خانواده اصیل از قاتلان متولد می شود و به او شروعی را می دهد که برای انجام ماموریت خود برای الهه نیاز دارد.

By The Grace Of The Gods

ریوما تاکبایاشی پسری است که در اعماق جنگل زندگی کرده و از چندین موجود به عنوان حیوان خانگی نگهداری می‌کند. این پسر از دوران جوانی با سختی‌های زیادی روبرو شده است، اما لطف چند خدا شامل او شده و آنها به ریوما پیشنهاد می کنند که فرصتی را که از او دریغ شده است، فراهم کنند تا بتواند از دنیا و همه شگفتی های آن لذت ببرد. او بعداً با گروهی از سربازان ملاقات کرد. ریوما به یکی از آنها که مجروح شده کمک می‌کند، که آنها را در مسیر یک سفر هیجان انگیز با شگفتی های تازه کشف شده هدایت می‌کند.

The Aristocrat’s Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too Far

کازویا شینا در راه فروشگاه است که با فردی روبرو می شود که به دو دختر حمله می کند. کازویا برای کمک به دختران وارد عمل می شود، بدون اینکه بداند فرد به سلاح مسلح شده است. کازویا چاقو خورده و زنده نمی‌ماند. این منجر به انتقال او به دنیای دیگری می‌شود. در سن پنج سالگی، او در برابر چندین خدا می‌ایستد که به او توانایی های فوق العاده ای می‌دهند. این به او اجازه می دهد سفری را آغاز کند که در آن شانس به طور قابل توجهی به نفع او باشد.

The Strongest Sage With The Weakest Crest

در حالی که این نمایش دارای تناسخ شخصیت اصلی است، اما ژانر اصلی ایسکای محسوب نمی‌شود چونکه که فرد در حال تناسخ به همان دنیایی است که قبلاً در آن بوده است. این داستان مردی را دنبال می‌کند که با تاج خلقت متولد شده است. این یکی از چهار تاج بالقوه ای است که کسی می تواند با آن متولد شود. توانایی او به حدی می شود که به عنوان یک حکیم شناخته می شود. او مایل است تاج خود را به چیزی که برای مبارزه مناسب تر است تغییر دهد، و بنابراین در زمانی که قدرت جادو به جز او به شدت کمتر از قبل است، تناسخ پیدا می کند.

In Another World With My Smartphone

این انیمه با عذرخواهی خدا از مرد جوانی به نام تویا موچیزوکی شروع می شود که این پسر اهل دنیای مدرن است. معلوم می شود که خداوند به طور تصادفی مرد جوان را کشته است و اکنون به او فرصتی می‌دهد تا با گوشی هوشمند خود در دنیایی دیگر تناسخ پیدا کنند. تلفن هوشمند او با تمام نقشه های جهان و شماره تلفن خدا به روز شده است و می تواند با بازیگران جادویی Touya مخلوط شود. تویا همچنین به شدت با دنیایی که در آن قرار دارد هماهنگ بوده و با هر نوع عنصری در آن کنار می‌آید.


The Greatest Demon Lord Is Reborn As A Typical Nobody

انسانی به نام وارواتوس آنقدر قدرت داشت که به او لقب ارباب شیطان داده شد. این با احساس فاصله زیاد همراه بود، زیرا همه از قدرت او می ترسیدند و/یا با او متفاوت رفتار می کردند. وارواتوس تصمیم می گیرد هزاران سال آینده را به امید ایجاد پیوند با دیگران دوباره تناسخ کند. تلاش او طبق برنامه پیش نمی رود، زیرا جهان بدون رهبری او دستخوش تغییرات زیادی می شود و او هنوز هم بسیار قدرتمندتر از آن چیزی است که امیدوار بود.

That Time I Got Reincarnated As A Slime

فیلم That Time I Got Reincarnated as a Slime در زمان مدرن می گذرد. مردی به نام استورو میکامی در حال ملاقات با تعدادی از همکاران است که ناگهان توسط شخصی چاقو خورد. این منجر به تناسخ آنها در دنیایی دیگر می‌شود. و به عنوان اسلایم تناسخ می‌یابد. با این حال، به برخی از قدرتمندترین توانایی ها در کل جهان دسترسی دارد، از جمله دانش تقریباً بی حد و حصر و توانایی جذب تقریباً هر چیزی در بدن خود برای قوی تر شدن و ذخیره اقلام برای استفاده بعدی. این باعث می شود که به قوی ترین اسلایم تبدیل شود، علاوه بر این که یکی از قدرتمندترین شخصیت ها هستند.

I’ve Been Killing Slimes For 300 Years And Maxed Out My Level

زنی به نام آزوسا آیزاوا به عنوان یک کارمند اداری کار می کند اما در نهایت تا سر حد مرگ کار خود را انجام می دهد. موجودی خداگونه به او رحم می کند و می خواهد او را در دنیایی فانتزی جاودانه کند که در آن بتواند زندگی آرامی داشته باشد. در حالی که آزوسا در اینجاست، او هنوز به مقداری پول نیاز دارد تا بتواند یک زندگی روزمره آرام داشته باشد. بنابراین او روزانه حدود 20 اسلایم می‌کشد و قطره‌ها را در ازای پول می‌فروشد. این بیش از 300 سال ادامه دارد و او را به شخصیتی بسیار قدرتمند تبدیل کرده است.

BOFURI: I Don’t Want To Get Hurt, So I’ll Max Out My Defense.

Kaede Honjou یک دختر دبیرستانی است که توسط دوستش متقاعد می شود تا شروع به بازی آنلاین با او کند. او در مورد نام Maple برای شخصیت خود تصمیم می گیرد، اما Kaede مانند یک بازیکن معمولی به این فکر نمی کند که در خروجی آسیب قرار دهد. در عوض، او تصمیم می‌گیرد تمام امتیازاتش را برای دفاع سرمایه‌گذاری کند و شخصیت خود را به یک غول‌پیکر غیرقابل توقف تبدیل می‌کند. هم‌افزایی این آمار دفاعی فوق‌العاده بالا با مهارت‌هایش، او را قادر می‌سازد تا هر بازیکن دیگری را در بازی از بین ببرد.

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

درست مثل انیمه Am I Actually the Strongest در انیمه Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation هم قهرمان داستان را در حال تناسخ به عنوان یک نوزاد است. این Isekai سرعت فوق العاده ای دارد و قهرمان پتانسیل باورنکردنی برای جادو نشان می دهد. با این حال، او به هیچ وجه از بدو تولد قدرتمند نیست و هنوز باید مهارت های خود را در بسیاری از زمینه ها یاد بگیرد و رشد دهد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments