پایان Attack on Titan
1%
  • 0/10

۱۰ بار که پایان Attack on Titan توسط خود انیمه پیش‌بینی شد!

نکته‌های جالب گمشده در انیمه

۱۰ بار که پایان Attack on Titan توسط خود انیمه پیش‌بینی شد! ۲۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

این انیمه بسیار معروف از سال ۲۰۱۳ در حال پخش است و توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند، و ما در این مقاله به ۱۰ بار که پایان Attack on Titan توسط خود داستان انیمه پیش‌بینی شد می‌پردازیم.

انیمه حمله به تایتان/تایتان مهاجم (Attack on Titan، به زبان ژاپنی Shingeki no Kyojin) برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ از روی مانگای اقتباسی با همین عنوان نوشته هاجیمه ایسایاما (Hajime Isayama) ساخته و پخش شد؛ در ابتدا به نظر می‌رسید که داستان و روندی ساده را در پیش دارد. 

چیدمان مانگا اصلی Hajime Isayama و اقتباس انیمه به این صورت است که برای یک قرن، بشریت پشت سه دیوار زندگی می‌کند تا از آنها در برابر هیولاهای انسان خوار یا تایتان‌های بیرون از دیوارها محافظت کند. هیچکس نمی‌داند این تایتان‌ها یا دیوارها چگونه ساخته شده‌اند و شخصیت‌های اصلی داستان بخشی از ارتشی می‌شوند که برای دفع یا حمله به این تایتان‌ها طراحی و تمرین داده شده اند. داستان این سری دور از آخرالزمان زامبی نیست، فقط بسیار بدتر از حد معمول است زیرا زامبی‌ها کوچک‌ترینشان به اندازه یک خانه است. با ادامه سریال و انباشته شدن پیچش‌های داستانی، اسطوره موجود در سری بسیار متراکم‌تر و روایت پیچیده‌تر می‌شود. 

«حمله به تایتان» همیشه یک داستان جنگی است، اما در طول مسیر، از یک داستان مرد در مقابل هیولا که تنها هدف آن بقا است، به یک داستان سیاسی تبدیل می‌شود که بزرگترین دشمن نوع بشر، خودش است. عنوان فصل آغازین (اپیزود)، «به تو، در سال ۲۰۰۰»، از همان ابتدا به این جریان بزرگ اشاره دارد. موضوع انیمه حمله به تایتان داستان‌ها و اسطوره‌ها است و اینکه چگونه با انتقال آنها به نسل‌های بعدی، حقیقت در طول مسیر تحریف می‌شود. چیزی که درمورد این انیمه بسیار معروف است، پیچیدگی داستانی این سری بوده و شرایطی که برای مخاطب در فهم داستان بعضی قسمت‌ها پیش می‌‌آورد، باعث می‌شود بعضی نکات جالبی را که سازندگان در این انیمه به عنوان پیش‌بینی‌هایی برای پایان Attack on Titan در نظر گرفته شده بودند، را متوجه نشوند. 

از بلند شدن بخار از بدن راینر گرفته تا عنوان اپیزودها همه و همه می‌توانند به عنوان پیش‌بینی‌هایی برای پایان Attack on Titan در نظر گرفته شوند، ولی اکثرا طوری محو داستان و پیچش‌ها بوده‌ایم که بتوانیم تشخیص دهیم داستان از چه قرار است، این پیش‌بینی‌های جالب را از دست داده بودیم. در این ویدیو، که توسط رسانه سرگرمی با زیرنویس فارسی برای شما تهیه شده به ده باری می‌پردازیم که پایان داستان انیمه Attack on Titan برای ما پیش‌بینی شده بود. با ما همراه باشید:

بازیرنویس فارسی تماشا کنید: ۱۰ بار که پایان Attack on Titan توسط خود انیمه پیش‌بینی شد!

حمله به تایتان یکی از معروف‌ترین انیمه‌های تاریخ بوده و باور کردن این موضوع که از پخش اولین قسمت نه سال گذشته کمی سخت است. انیمه Attack on Titan: The Final Chapters Part 2 برای پخش در پاییز امسال در Crunchyroll در دسترس خواهد بود و بالاخره ساخت این انیمه محشر به دست استودیو ماپا به اتمام خواهد رسید. این انیمه در لیست مورد انتظارترین انیمه‌های پاییز ۲۰۲۳ و دنیای انیمه بوده و تعداد خیلی زیادی از اوتاکوها منتظر پایان این انیمه هستند.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

20 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments