شخصیت های انیمه ای

این شخصیت های انیمه ای احتمالا از یکدیگر متنفرند!

مشکلات بنیادی!

انیمه های مختلف، شخصیت های مختلفی را با رفتارهای متفاوتی در خود دارند، اما این شخصیت های انیمه ای در صورت شناختن هم از یکدیگر متنفر می‌شدند! کراس اور بین انیمه های مختلف به نظر خیلی جالب است و احتمالا طرفداران لذت خواهند برد که شخصیت‌های مورد علاقه خود را از انیمه های مختلف در کنار هم ببینند اما با توجه به شناختی که از شخصیت ها داریم،  بعضی از کاپل‌ها برای کراس اور به نظر جالب نمی‌رسند. 

احتمالا بعضی از شخصیت‌ها در صورت کراس اور بتوانند به سرعت دوست صمیمی خود را، همکار مورد علاقه خود را، حتی برادر یا خواهر خود را پیدا کنند و احتمالا بعضی از شخصیت‌ها هم دشمن جانی جدید خود را به صدر لیست دشمنان اضافه کنند. چه موضوع جو بین آنها باشد، چه نگرش و یا رفتار، بعضی از شخصیت‌های دوست داشتنی برای حفظ صلح و آبرو هم که شده باید در انیمه خود باقی بمانند و باهم هیچ رو در رویی نداشته باشند. در این مقاله ما به معرفی چند شخصیت که در صورت تقابل به دشمن خونی یکدیگر تبدیل می‌شوند، می‌پردازیم:

۸. وش (از انیمه تریگان استامپید) و ساتو (از انیمه آجین)

وش (Vash) از انیمه تریگان استامپید (Trigun Stampede) و ساتو (Sato) از انیمه آجین: نیمه-انسان (Ajin: Demi-Human)، احتمالا جا نداشته بیشتر از این مخالف یکدیگر باشند. حتی اگر در نظر نگیریم که یکی قهرمان و یکی شخصیت منفی انیمه خود است، کلا این دو شخصیت از نظر شخصیت و چهارچوب‌های شخصیتی با هم دو قطب مخالف و پایه ریزی ذهنی این دو شخصیت واقعا با هم متفاوت است. 

هر دو شخصیت تحت ظلم و ستم قرار می‌گیرند و به عنوان یک تهدید در دنیای خود دیده می‌شوند و دائما مورد شکار، حمله و رانده شدن قرار می‌گیرند؛ با این حال تفاوت بین این دو در پاسخ آنها نهفته است. در حالی که ساتو تصمیم می‌گیرد که به مبارزه بپردازد و با استفاده از موقعیت/قدرت خود به عنوان یک آجین به عنوان بهانه‌ای برای جنگ با انسان‌ها از خونریزی لذت ببرد (حتی زمانی که از پای بی‌گناهان در میان باشد) وش هر کاری که می‌تواند برای حفظ صلح انجام می‌دهد. شکی نیست که وش از دیدگاه‌های ساتو منزجر می‌شود، در حالی که ساتو به سبک زندگی آرام وش می‌خندد.

۷. دایسوکه کامبه و هارو کاتو (از انیمه کاراگاه میلیونر: مانده حساب، نامحدود) و ماکوتو ادامورا و لورن تیری (از انیمه متظاهر بزرگ)

کاپل دایسوکه کامبه (Daisuke Kambe) و هارو کاتو (Haru Katou) از انیمه (The Millionaire Detective Balance: Unlimited) و کاپل ماکوتو ادامورا (Makoto Edamura) و لورن تیری (Laurent Thierry) از انیمه (Great Pretender) دو گروهی‌اند که قرار نیست هیچ وقت با یکدیگر دیده شوند. برای طرفداران هر دو سری The Millionaire Detective Balance: Unlimited و Great Pretender، توضیح زیادی لازم نیست تا بفهمند چرا زوج‌های اصلی به خوبی با هم کنار نمی‌آیند. 

دایسوکه و هارو هر دو کارآگاه هستند (همانطور که عنوان سریالشان مشخص است) و برای اداره پلیس متروپولیتن کار می‌کنند و مجرمان تحت تعقیب را دستگیر می‌کنند و با در نظر گرفتن این مسئله، ماکوتو و لورن ممکن است یکی از پرونده‌های آنها باشند زیرا زوج Great Pretender خیلی کم پیش می‌آید پول خود را از راه‌های قانونی به دست آورند؛ ماکوتو و لورن کلاهبردار هستند و با فریب دادن ثروتمندان و دزدیدن ثروت آنها امرار معاش کرده اند. چه قربانیان این جفت مستحق دزدی بودند یا نه، دایسوکه و هارو احتمالا با دستبندهای آماده به دنبال این دو خواهند بود.

۶. نزوکو کامادو (از انیمه شیطان کش) و تاماکی سوه (از انیمه کلوپ هوست دبیرستان اوران)

وقتی نزوکو در جعبه مسافرتی تانجیرو در حال چرت زدن یا در حال وقت گذرانی نیست، باید از دست زنیتسو فرار کند. نزوکوی دوست داشتنی انیمه شیطان کش (Demon Slayer) فعلا باید به فکر دست به سر کردن زنیتسو باشد، چه کسی می‌داند ستاره کلوپ هوست دبیرستان اوران چقدر قرار است او را عاصی کند! 

غریزه طبیعی تاماکی به عنوان یک هوست احتمالاً در لحظه ای که به نزوکوی زیبا نگاه کند، روشن شده و باعث می‌شود که او به نام عشق (یا حداقل برای تحت تاثیر قرار دادن نزوکو) وارد انبوهی از صحبت‌های شیرین و ژست‌های نمایشی شود. با این حال، این نوع چیزها برای دختر جوان قصه شیطان کش جذاب نیست و اگر چه تاماکی امکان دارد نزوکو را دوست داشته باشد، احتمالا نزوکو با تمام توان شیطانی خود از تاماکی دور می‌شود.

۵. توبیو کاگِیاما (از انیمه هایکیو!!) و شوئی بارو (از انیمه بلو لاک)

شاید توبیو کاگیامای (Tobio Kageyama) امروزی با شوئی بارو (Shoei Baro) از انیمه بلو لاک (Blue Lock) کمی ملایم‌تر باشد، اما کاگیامایی که در فصل اول هایکیو!! (!!Haikyū) حضور داشت در لحظه اول با او مشکلاتی را پیدا می‌کرد. شاید به نظر جالب باشد، که این دو شخصیت به عنوان پادشاه زمین بازی شناخته می‌شوند. 

با اینکه ورزش‌های کاملاً متفاوتی را انجام می‌دهند، این دو رهبر هنوز هم می‌توانند چیزی را پیدا کنند که در مورد آن رجز بخوانند، چه بهترین دونده، بهترین آشپز یا حتی بهترین رقصنده! کاگیامای اولیه و بارو قطعاً در یک مبارزه دائمی برای شماره یک در زمینه‌ایی خواهند بود.

۴. لایت یاگامی (از انیمه دفترچه مرگ) و دنجی (از انیمه مرد اره ای)

در ابتدا ممکن است قرار دادن این دو شخصیت در کنار هم کمی تصادفی به نظر برسد، اما وقتی اخلاق، ارزش‌ها، شخصیت کلی و اهداف آنها در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، مشخص می‌شود که چرا قهرمان‌های Death Note و Chainsaw Man احتمالاً با تمام وجود از یکدیگر متنفر هستند. لایت همه چیز را جدی و با عدالت می‌خواهد، پاک کردن جهان از همه جنایتکاران و کشتن هر کسی که حتی اقتدار او را زیر سوال می‌برد. 

در همین حال، دنجی یک مرد ساده است؛ او به چیزهای ساده‌ای می پردازد که این روزها اکثر بچه‌ها آن را بدیهی می‌دانند. تبدیل شدن به یک هیولای تقریباً جاودانه با قدرتی باور نکردنی چیزی است که برای لایت احتمالاً جالب و مفید خواهد بود، اما فرصتی بود که برای دنجی ساده‌اندیش تلف شد. لایت قطعاً به قدرت دنجی حسادت خواهد کرد و از این واقعیت که Death Note ممکن است به درستی روی افراد غیر انسان کار نکند ناامید می‌شود!

۳. کاتسوکی باکوگو (از انیمه مای هیرو آکادمی) و کیسوکه باجی (از انیمه توکیو ریونجرز)

وقتی آتش با آتش رو در رو می‌شود، فقط اتفاقات بد و آتش بیشتری در انتظار است. این دو شخصیت شاید از انیمه‌های کاملا متفاوتی آمده باشند اما در نهایت، هنوز هم دو نوجوان سرسخت هستند که دلیلی برای دعوا در مورد هر موضوعی پیدا می‌کنند. کاتسوکی باکوگو (Katsuki Bakugo) از انیمه My Hero Academia و کیسوکه باجی (Keisuke Baji) از Tokyo Revengers شخصیت‌هایی هستند که تقریباً هر بحثی را تشدید می‌کنند تا جایی که مشت و لگد تنها چیزهایی هستند که پیام را منتقل می‌کنند. 

مطمئناً، هم باجی و هم باکوگو در اعماق وجودشان نسبت به کسانی که برایشان عزیز هستند مهربان و دلسوز‌ اند، اما به خاطر داشته باشید که هر دوی این پسرها هیچ مشکلی با کتک زدن بهترین دوستان خود نداشتند! اگر این “رفتار ویژه” چیزی نرمال است که دکو و چیفیو به عنوان بهترین دوستان باکوگو و باجی دریافت می‌کنند، حدس این مسئله که چه مشتان آتشینی برای هم‌دیگر آماده کرده‌اند خیلی سخت نیست!

۲. ارن یگر (از انیمه حمله به تایتان) و تانجیرو کامادو (از انیمه شیطان کش)

شخصیت‌های اصلی انیمه‌های Attack On Titan و Demon Slayer بیشتر از این نمی‌توانند در طیف اخلاقی با هم متفاوت باشند. ارن در مراحل اولیه سریال ممکن است جوان و ساده لوح بوده باشد، اما اینجایی که در حال حاضر ایستاده است، دقیقاً قهرمانی نیست که در نوجوانی آرزویش را داشت. تانجیرو در طرف دیگر، از آن دسته قهرمان‌هایی است که می‌خواهد به همه فرصت بدهد، حتی شیاطین تشنه به خون. 

تانجیرو می‌داند که هر شیطان سابقاً یک انسان بوده‌، بنابراین سعی می‌کند با آنها همدردی کند و به آنها بفهماند که آرزوی آرامش آنها را دارد و سعی می‌کند تا آنجایی که ممکن است جان افراد زیادی را نجات دهد. از سوی دیگر، ارن احساس تمایل به حفظ جان انسان ها را در جایی در طول سفر خود از دست داد. این دو احتمالاً جنگی همه جانبه را آغاز خواهند کرد تا برای آرمان های خود تا پای مرگ بجنگند.

۱. گوجو ساتورو (از انیمه جوجوتسو کایسن) و ماکیما (از انیمه مرد اره ای)

گوجو و ماکیما اغلب در گذشته توسط طرفداران مقایسه شده‌اند زیرا به عنوان قدرتمندترین شخصیت‌ها در جهان مربوطه خود یعنی Jujutsu Kaisen و Chainsaw Man شناخته می‌شوند. در حالی که ممکن است این مسئله درست باشد، شباهتهای این دو فقط محدود به قدرتمند بودن آنها می‌شود. ماکیما به‌عنوان یک فرد کنترل‌کننده در انیمه حضور دارد و اطمینان می‌دهد که هر چیزی که بر طبق مراد او پیش می‌رود. 

احتمالا جدیت او اجازه شیطنت را گوجو نداده و اجازه فرار را به او نمی‌دهد. گوجو ممکن است به نظر سربه هوا و بچه به نظر برسد، اما وقتی به مسائل مهم‌تر می‌رسد، می‌داند چه زمانی باید هوشمندانه عمل کند. این دو رهبران قدرتمندی هستند و مطمئناً صرفاً به دلیل بی اعتمادی به انگیزه‌های یکدیگر درگیری‌های زیادی را خواهند داشت.

3.9 56 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

38 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا