بازیگر انیمیشن Animaniacs تایید کرده Pinky and the Brain باز می‌گردد

بازیگران اصلی به این مجموعه برمی‌گردند

pinky and the brain

استودیو‌ی برادران وارنر قصد دارد بازیگران انیمیشن کلاسیک قدیمی Animaniacs را بازگردانده و مجموعه‌ی Pinky and the Brain را منتشر کند.

قرار است در اواخر سال جاری میلادی، ریبوت جدیدی از Animaniacs تولید و از شبکه‌ی Hulu پخش شود. حتی پس از گذشت ۱۷ سال از پخش این انیمیشن در تلویزیون، تمام گروه صداگذاری از جمله راب پالسن (بازیگر نقش یاکو)، جس هارنل (در نقش واکو) و ترس مک‌ نیل (در نقش Dot) در این عنوان حضور خواهند داشت. علاوه بر این، پالسن اعلام کرده است که بازیگران Pinky and the Brain همگی به سریال بازگشته و او در نقش Pinky و موریس لامارکی در نقش Brain، در این انیمیشن حضور خواهند داشت.

او در این رابطه گفت:

 نمی‌دانم چرا این پیشنهاد به من داده شده است. علاوه بر این، برای آن‌که بتوانیم این کار را با موریس، ترس و جس انجام دهیم، شخصیت‌هایی چون واکو، یاکو، دات ،پینکی و برین به نمایش برگشته‌اند. در این دوره از بازیگران مشهور زیادی درخواست می‌شود تا شخصیت‌های کارتونی را صداگذاری کنند و من می‌دانم که چرا تهیه‌کنندگان این کار را انجام می‌دهند. همچنین می‌دانم که استفاده از یک ستاره‌ی فیلم برای صداگذاری به معنای موفقیت یک برنامه نخواهد بود. شما برای موفقیت به یک فیلمنامه‌ی خوب، شخصیت‌های عالی و بازیگران فوق‌العاده، چه مشهور باشند چه نباشند، نیاز دارید.

پس از اتمام پخش Pinky and the Brain در اواخر دهه‌ی ۹۰ میلادی، پالسن، هارنل، مک نیل و لامارکی با آهنگسازی رندی روگل در برنامه‌ی Animaniacs in Concert به سراسر جهان سفر کرده و طبق گفته‌ی پالسن، این امر موجب توسعه و پیشرفت پروژه شده است. پالسن گفته‌های خود را در این مصاحبه ادامه داد:

استیون اسپیلبرگ این واقعیت را که من و رندی به سراسر کشور سفر کرده‌ایم و Animaniacs را در کنسرت اجرا می‌کنیم را می‌بیند. او می‌بیند که من و موریس در یک جشنواره‌ی کمدی، who’s on first ،Pinky and the Brain را اجرا می‌کنیم.

با این‌که هنوز تاریخ مشخصی اعلام نشده، اما احتمالا Animaniacs اواخر پاییز امسال به شبکه‌ی Hulu بازمی‌گردد. لازه به ذکر است که اسپین‌آف‌های این مجموعه از جمله Pinky and the Brain در این شبکه در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا