اقتباس تلویزیونی پرندگان خشمگین برای سرویس نتفلیکس ساخته می‌شود

تقابل دوباره‌ی پرندگان خشمگین و خوک‌های مزاحم

اقتباس تلویزیونی پرندگان خشمگین

شرکت رویو اینترتینمنت با همکاری استودیوی کیک اینترتینمنت روی اقتباس تلویزیونی پرندگان خشمگین کار می‌کند. این اثر، از سرویس نتفلیکس پخش خواهد شد.

سال ۲۰۱۶ میلادی نخستین اقتباس سینمایی از پرندگان خشمگین تحت عنوان The Angry Birds Movie با هزینه‌ی ۷۳ میلیون دلاری ساخته شد. اگرچه این انیمیشن کمدی بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت نکرد اما در باکس آفیس عملکرد بسیار خوبی داشت و موفق شد ۳۵۲ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد. سه سال بعد، دنباله‌ی این فیلم با نام The Angry Birds Movie 2 به سینماها آمد و دقیقا عکس قسمت اول ظاهر شد. اگرچه فروش دنباله مطابق انتظارها نبود اما یک مزیت بزرگ برای رویو داشت. این شرکت حالا می‌داند چه فرمولی برای ساخت اقتباس از فرنچایز پرندگان خشمگین مناسب بوده و قصد دارد آن را در مدیومی غیر از سینما به کار ببرد.

با توجه به گزارش وب سایت Variety، شرکت نتفلیکس سفارش ساخت سریال چهل قسمتی Angry Birds: Summer Madness را داده است. این سریال برای پخش در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ میلادی برنامه‌ریزی شده و هر قسمت آن ۱۱ دقیقه زمان خواهد داشت. در ادامه‌ی گزارش آمده اقتباس تلویزیونی پرندگان خشمگین از لحاظ کمدی و لحن به مجموعه‌ی دو قسمتی The Angry Birds Movie شباهت خواهد داشت. در ضمن، داستان حول محور رد، بامب و چانک می‌چرخد که به همراه تعدادی شخصیت جدید به یک کمپ تابستانه رفته‌اند و وظیفه‌ی نظارت بر آن‌ها هم روی دوش عقاب توانا قرار دارد. مطابق انتظار، خوک‌ها هم در اطراف کمپ حضور داشته برای پرندگان خشمگین دردسر ایجاد می‌کنند.

ویل هیجاری (Ville Heijari) مدیر ارشد بازاریابی در شرکت رویو اینترتینمنت پیرامون همکاری با استودیوی کیک اینترتینمنت در تولید Angry Birds: Summer Madness گفت:

محتواهای انیمیشنی که بر اساس پرندگان خشمگین ساخته می‌شود، در برنامه‌های بلند مدت ما برای این فرنچایز نقش پررنگی دارد. پس از یک دهه انتشار بازی‌های موفق، فیلم‌های بلاک‌باستر و دیگر محصولات، نخستین بار است که پرندگان خشمگین در قالب یک سریال بلند انیمیشنی ساخته می‌شود. از ادامه‌ی همکاری با استودیوی کیک بسیار خوشحال بوده و بی‌صبرانه منتظر لحظه‌ی مورد نظر هستیم تا از دنیای Angry Birds: Summer Madness برای مخاطبان نتفلیکس رونمایی کنم.

چندی پیش جدیدترین نسخه از سری بازی‌های پرندگان خشمگین تحت عنوان Angry Birds Casual به صورت محدود برای دارندگان تلفن‌های همراه آیفون در آمریکا، سوئد، فنلاند و هلند منتشر شد. سازندگان، پیچیدگی‌هایی که در سال‌های اخیر به گیم‌پلی این فرنچایز اضافه شده بود را حذف کردند تا یادگیری عملکرد مکانیک‌ها بسیار آسان‌تر شود. تاریخ انتشار جهانی و همچنین تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی اندروید هنوز اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا