اندرو گارفیلد خواستار فیلم‌های مرد عنکبوتی بیشتری در کنار تام هالند و توبی مگوایر است

حس برادر گونه برای گارفیلد

اندرو گارفیلد خواستار فیلم‌های مرد عنکبوتی

طبق جدیدترین مصاحبه اندرو گارفیلد (Andrew Garfield)، ظاهرا او خواستار فیلم‌های مرد عنکبوتی بیشتری در کنار دو بازیگر دیگر این نقش در جهان موازی، یعنی توبی مگوایر (Tobey Maguire)، و تام هالند (Tom Holland) است.

فیلم Spider-Man: No Way Home توانست به بزرگ‌ترین و پرفروش‌ترین اثر سینمایی سونی تبدیل شود که در وبسایت IMDb یکی از ۱۰ اثر برتر بوده و از طرفی، در رکورد فروش رتبه چهارم را در آمریکا دارد. حال یکی از دلایل عمده این موفقیت بزرگ، قرار دادن شخصیت‌های منفی از سری‌های قبلی مرد عنکبوتی در آن بود که بدون شک طرفداران اسپایدرمن را هیجان‌زده کرد.

در داستان این اثر سینمایی، پیتر پارکر با بازی تام هالند که پس از اتفاقات Spider-Man: Far From Home هویتش لو رفته، قصد دارد تا به هر قیمتی این مشکل را حل کند. پارکر به سراغ دکتر استرنج می‌رود، و از او می‌خواهد تا طلسمی را برای فراموش شدن هویتش بخواند، در حالی که هنگام اجرای جادو همه چیز بهم می‌ریزد و کار خطا می‌رود. در نهایت نیز به جای آنکه هرکس که پیتر پارکر را به عنوان مرد عنکبوتی می‌شناسد این موضوع را فراموش کند، می‌بینیم افرادی که از این راز خبر دارند از جهان‌های موازی وارد جهان اصلی دنیای سینمایی مارول می‌شوند.

این اقدام دکتر اختاپوس (Doc Oc)، الکترو (Electro) و چند ابرشرور دیگر را از جهان دو سری قدیمی Spider-Man و The Amazing Spider-Man با بازی همان بازیگران قدیمی، وارد دنیای پیتر پارکر تام هالند می‌کند. اما جدای از این ابرشرورها، مرد عنکبوتی هر دو جهان نیز به صورت اتفاقی به این دنیای موازی می‌آیند تا به پیتر پارکر تام کمک کنند! این اتفاق که از حدود یک سال پیش لو رفته بود و سازندگان سعی داشتند تا کاملا آن را مخفی نگه دارند، نهایتا در نیمه دوم فیلم دیده شد تا همه از تماشای در کنار هم قرار گرفتن اسپایدرمن‌های سه دوره از فیلم‌های مرد عنکبوتی نهایت لذت را ببرند.

با این وجود هرقدر که خود بینندگان از این صحنه لذت بردند و برای آن‌ها جالب بوده، ظاهرا اندرو گارفیلد بازیگر نقش پیتر پارکر از جهان The Amazing Spider-Man نیز خیلی این اتفاق را دوست داشته است! او پیش‌تر اعلام کرده بود که جمله «دوستتون دارم بچه‌ها!» را خودش مستقیما در فیلم به توبی مگوایر و تام هالند گفته بود، و حال دوست دارد باز هم در کنار این دو اسپایدرمن قرار بگیرد.

از نظر ادامه دادن داستان این شخصیت (پیتر پارکر TASM)، من قطعا با این موضوع موافقم. اما باز هم می‌گویم که (پروژه بعدی) باید یک کار کاملا منحصر، خاص و مناسب بینندگان و همچنین خود کاراکتر باشد. باید یک موضوع پویا، ویژه و واقعا غیر قابل پیش‌بینی روی صحنه برود. من خودم نمی‌دانم برای این موضوع چه چیزی مناسب خواهد بود، اما اگر بتوانیم آن را پیدا کنیم جالب خواهد شد.

من خیلی دوست دارم که دوباره با تام و توبی همکاری کنم. حالت سه برادر بودن (این شخصیت‌ها) واقعا جذاب است.

به هر حال اینکه سری فیلم‌های مرد عنکبوتی ادامه پیدا می‌کند، در حال حاضر توسط سونی و استودیو مارول تایید شده است. تام هالند حداقل سه فیلم دیگر را برای ایفای این نقش خواهد داشت، اما هنوز نمی‌دانیم که دقیقا سرنوشت پیتر پارکر اندرو گارفیلد چه خواهد شد. گزارش‌ها و شایعات مختلف نشان می‌دهند که ظاهرا او برای ایفای نقش خود در The Amazing Spider-Man 3 یا هر فیلم دیگری مانند Venom 3 یا Morbius احتمالا باز می‌گردد و خود او هم نظر منفی برای پوشیدن دوباره لباس آبی و قرمز اسپایدرمن ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا