اندرو گارفیلد پیش از اکران No Way Home به اما استون دروغ گفته بود!

پیتر به عشقش هم دروغ می‌گوید!

اندرو گارفیلد پیش از اکران No Way Home به اما استون دروغ گفته بود!

طبق اظهارات اخیر اندرو گارفیلد (Andrew Garfield)، بازیگر نقش پیتر پارکر (Peter Parker)، ظاهرا او پیش از اکران No Way Home به اما استون (Emma Stone) همکار سابقش در سری The Amazing Spider-Man دروغ گفته بود.

فیلم Spider-Man: No Way Home توانست با گرفتن جایگاه در میان ۱۰ اثر برتر IMDb، ثابت کند که هم از دید منتقدان و هم طرفداران فوق‌العاده موفق بوده است. این اثر سینمایی که سومین فیلم برای پیتر پارکر در دنیای سینمایی مارول با بازی تام هالند (Tom Holland) است، در واقع شامل اتفاقاتی می‌شود که نهایتا داستان آن را به یک ماجراجویی مولتی‌ورسی و بین جهانی تبدیل می‌کند؛ جایی که پیتر و دکتر استرنج در خواندن یک طلسم جادویی خطا می‌کنند و مهمان‌هایی از جهان موازی در دنیای MCU حاضر می‌شوند!

حال از میان این مهمان‌های عزیز، پنج ابرشرور از سری فیلم‌های قبلی شخصیت اسپایدرمن دیده می‌شوند که با بازی همان بازیگران قبلی، اینبار جهان MCU را تهدید می‌کنند. با این وجود درست زمانی که پیتر پارکر فوق‌العاده احساس تنهایی می‌کند و کسی نیست که به او در مبارزه نهایی کمک کند، دو پیتر پارکر قبلی در سری فیلم‌های Spider-Man به کارگردانی سم ریمی (Sam Raimi) و همچنین The Amazing Spider-Man در کنار او حاضر می‌شوند. اتفاقی که قطعا تعجب هر بیننده‌ای را به دنبال داشته و حتی دوباره گفتن درباره آن، هنوز هم کمی باورنکردنی است!

با این وجود شاید کسی تا زمان حضور توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد پیش از اکران No Way Home فکرش را هم نمی‌کرد که این دو در این فیلم ظاهر شوند. قبل از آنکه فیلم پخش شود، در واقع فقط شایعات فراوان و گسترده‌ای درباره این اثر وجود داشت که کاربران آن‌ها را در فضای مجازی دست به دست می‌کردند. یکی از همین شایعات نیز درباره بازگشت اندرو گارفیلد در نقش اسپایدرمن بود؛ موردی که گارفیلد چندین و چند بار در مصاحبه‌های مختلف درباره آن دروغ گفت تا هیجان برای دیدن فیلم کم نشود. اما این دروغ‌ها فقط به طرفداران نبود و او حتی از اما استون، بازیگر و همکار سابق خود در دو فیلم The Amazing Spider-Man هم واقعیت را مخفی نگه داشته بود تا پس از دیدن او پس از اکران No Way Home به نحوی سورپرایز شود!

اندرو گارفیلد در جدیدترین مصاحبه خود در یک برنامه رادیویی این اظهارات را بیان کرده و گفته است که استون پشت سر هم پیش از اکران فیلم به تو پیام می‌داده و سوال کرده که آیا او واقعا در Spider-Man: No Way Home حضور دارد یا که نه. در حالی که گارفیلد هربار جواب منفی داده و در نهایت اما استون را به شدت متعجب کرده است. به گفته گارفیلد او قصد داشته تا این راز را به هر قیمتی که شده از همه مخفی نگه دارد و هیچوقت به هیچکس نگوید؛ حتی اگر در نهایت اما استون به او با کمی خشم و خوشحالی الفاظ رکیکی را بگوید!

اندرو گارفیلد یکی از بهترین بازیگرانی بود که طی مدت پیش از اکران Spider-Man: No Way Home واقعا تلاش کرد تا کسی از حضورش در فیلم مطلع نشود. در واقع فیلمنامه و اطلاعات مربوط به این اثر سینمایی حدود یک سال پیش از اکران همه لو رفته بود و افراد به نحوی می‌دانستند که سه اسپایدرمن در این فیلم حضور دارند. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که گارفیلد طی این مدت طوری نقش بازی کرد و دروغ گفت که کاربران و رسانه‌های مختلف معتقدند باید به او یک اسکار داد! اسکاری که شاید او برای ایفای نقش اصلی در فیلم Tick Tick…Boom! دریافت کند.

لازم به ذکر است که طبق آخرین گزارش‌های رسیده درباره پروژه‌های آینده سونی، ظاهرا این امکان وجود دارد که در آینده باز هم شاهد حضور اندرو گارفیلد در نقش اسپایدرمن باشیم؛ حال این اثر ممکن است The Amazing Spider-Man 3 باشد یا هر فیلم دیگری از دنیای سونی یا سینمایی مارول. همچنین همانطور که فیلمنامه No Way Home خیلی زودتر از اکران رسمی لو رفته بود، حال نیز جزئیات فراوانی از فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness منتشر شده است که چهارچوب داستان آن را کاملا لو می‌دهد!

4 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا