#مهسا_امینی

کریس ایوانز و آنا د آرماس در فیلم The Grey Man دوباره هم‌بازی می‌شوند

بازیگران Knives Out دوباره همکار شدند

آنا دی آرماس در The Grey man

بازیگران پرخرج‌ترین فیلم نتفلیکس یعنی The Grey Man به ترتیب انتخاب می‌شوند. تا پیش از این کریس ایوانز و رایان گاسلینگ برای بازی در این فیلم انتخاب شده بودند که اکنون نام دیگری نیز به فهرست بازیگران این فیلم اضافه شد و آن هم کسی نیست جز آنا د آرماس.

فیلم The Grey Man را می‌توان پرخرج‌ترین فیلم شبکه نتفلیکس تاکنون دانست و قرار است آغازگر مجموعه فیلمی جاسوسی در سطح فیلم‌های جیمز باند باشد. این فیلم بر اساس کتاب مرد خاکستری، نوشته مارک گرانی ساخته خواهد شد و کارگردانی آن را جو روسو بر عهده خواهد داشت. در کارنامه جو روسو می‌توان کارگردانی فیلم‌های دنیای مارول مانند کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان، کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، انتقام‌جویان: جنگ ابدیت و انتقام‌جویان: پایان بازی را مشاهده کرد. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این فیلم مطلب گاسلینگ، ایونز و برادران روسو، ترکیب طلایی پرخرج‌ترین پروژه نتفلیکس به نام The Gray Man را مطالعه کنید.

در این فیلم رایان گاسلینگ، نقش کورت جنتری، قاتل آزاد و مأمور سابق سازمان سیا را بازی می‌کند. نقش مقابل او، یعنی لوید هانسن است. این نقش را کریس ایوانز بازی می‌کند و لوید هانسن قصد دارد تا با تعقیب متحد سابق خود او را دستگیر کند. تولید این فیلم قرار است ماه آینده شروع شود و در آخرین اخبار در خصوص این فیلم یک خبر هیجان‌انگیز وجود دارد و آن هم اضافه شدن آنا د آرماس به بازیگران فیلم است.

درست است که در فیلم The Grey Man گاسلینگ و ایوانز اولین همکاری مشترک خود را دارند اما باید بدانید که ایوانز و آنا د آرماس در فیلم Knives Out ساخته ریان جانسون با هم همکاری داشته‌اند. همچنین هر دو ابراز امیدواری کرده بودند که قسمت دوم Knives Out نیز ساخته شود.

برادران روسو معتقد هستند که این فیلم با هزینه‌ ۲۰۰ میلیون دلاری‌اش قابلیت این را دارد که چند دنباله جذاب و مهیج دیگر برای آن ساخته شود. جو روسو کارگردان این فیلم می‌گوید ما در حال خلق یک مجموعه سینمایی جدید هستیم و ساخت نخستین فیلم این مجموعه به‌زودی آغاز می‌شود. خیلی خوب است اگر بتوانیم قسمت دوم آن را هم بسازیم. البته با توجه به این‌که هنوز فیلم The Grey Man در حال گذراندن مراحل پیش‌تولید است، زمان دقیقی برای اکران آن اعلام‌نشده است. علاقه‌مندان به مجموعه‌های اکشن و جاسوسی باید منتظر باشند تا ببینند این فیلم توان رقابت با مجموعه‌های جاسوسی دیگر مانند جیمز باند و مأموریت غیرممکن را دارد یا خیر.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا