تاریخ انتشار The Woman in the Window با هنرنمایی ایمی آدامز مشخص شد

این اثر تولید پر فراز و نشیبی داشته است

تاریخ انتشار The Woman in the Window

سرویس استریم نتفلیکس با انتشار یک پست کوتاه در حساب توییتری خود، تاریخ انتشار The Woman in the Window را مشخص کرده است.

فاکس 2000 پیکچرز در سال ۲۰۱۶ میلادی امتیاز ساخت یک فیلم سینمایی بر اساس رمان The Woman in the Window نوشته‌ی ای. جی. فین (A. J. Finn) را به دست آورد. زیرمجموعه‌ی فاکس قرن بیستم دو سال بعد با جو رایت (Joe Wright) به توافق رسید و وظیفه‌ی کارگردانی را به او سپرد. رایت اواخر دهه‌ی ۹۰ میلادی وارد حوزه‌ی فیلم و سریال شده بود و  طی این سال‌ها روی آثار متعددی کار کرد که از شاخص‌ترین‌هایش می‌توان Darkest Hour را نام برد. با رخ دادن این اتفاق، بازیگر نقش‌های مختلف یکی پس از دیگری مشخص شدند تا پروژه‌ی مزبور سرانجام در آگوست همان سال جلوی دوربین برود.

اقتباس سینمایی The Woman in the Window قرار بود اوایل اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای برود اما بازخوردهای مخاطبان در اکران آزمایشی رضایت‌بخش نبود. در نتیجه، مدیران والت دیزنی موشن پیکچرز تصمیم گرفتند اکرانش را تا مه سال آینده‌ی میلادی به تعویق بیاندازند تا صحنه‌های مورد نظر را دوباره فیلمبرداری کنند. با گذشت مدتی از این اتفاق، شیوع ویروس کرونا به یک بحران جهانی تبدیل شد و سینماها را به تعطیلی کشاند؛ رویدادی که باعث شد «زنی پشت پنجره» بار دیگر تاخیر بخورد. در چنین شرایطی، نتفلیکس با والت دیزنی وارد مذاکره شد و امتیاز پخش را به صورت کامل به دست آورد.

نتفلیکس با انتشار یک پست کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، تاریخ انتشار The Woman in the Window را اعلام کرده است. جدیدترین اثر جو رایت از تاریخ ۲۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۴ مه) در دسترس مشترکان قرار خواهد گرفت. داستان درباره‌ی زنی به نام آنا فاکس است که اخیرا از همسر خود جدا شده اما همچنان به صورت تلفنی با او در ارتباط است؛ زیرا حضانت فرزند بر عهده‌ی اد قرار دارد. آنا به خاطر تصادفی که در گذشته داشت، از برزن‌هراسی (ترس از امکان باز و شلوغ) رنج می‌برد. در نتیجه، ترجیح می‌دهد روزهایش را با سرگرمی‌های آنلاین، گفتگو در فروم‌های مختلف، تماشای فیلم‌های قدیمی و صد البته زیر نظر گرفتن همسایه‌ها بگذراند.

خانواده‌ی راسل، همسایه‌ی جدید آنا فاکس بوده و در آنسوی خیابان زندگی می‌کنند. آنا فاکس یک روز به صورت اتفاقی متوجه می‌شود مادر خانواده توسط فردی مورد حمله قرار می‌گیرد. به محض رخ دادن این اتفاق، به پلیس اطلاع می‌دهد اما فردی حرفش را باور نمی‌کند؛ زیرا جین صحیح و سالم در خانه بوده و هیچ زخمی روی بدنش نیست. با این حال، آنا اعتقاد دارد زنی که خود را جین معرفی می‌کند، جین واقعی نیست. همین اتفاق، باقی داستان را زمینه‌چینی می‌کند. ایمی آدامز (Amy Adams) بازیگر برنده‌ی جایزه‌ی گلدن گلوب نقش اصلی را ایفا می‌کند. از آثار قابل‌توجه او می‌توان به American Hustle ،Man of Steel و Big Eyes اشاره کرد.

ایمی آدامز، تنها چهره‌ی مشهور تیم بازیگری نیست. گری اولدمن (Gary Oldman)، آنتونی مکی (Anthony Mackie) و جولیان مور (Julianne Moore) هم در The Woman in the Window نقش‌آفرینی کرده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا