آمیتاب باچان هم به ویروس کرونا مبتلا شد!

سایه‌ی سنگین کرونا بر سر جامعه‌ی سینما

آمیتاب باچان کرونا

متاسفانه روز گذشته به صورت رسمی تایید شد که یکی از محبوب‌ترین و تاثیرگذارترین بازیگران سینمای بالیوود یعنی آمیتاب باچان به ویروس کرونا یا همان کووید-19 مبتلا شده است.

نزدیک به هفت ماه می‌شود که از همه‌گیری جهانی ویروس کشنده‌ی کووید-19 می‌گذرد. هر چند در ابتدا شیوع این بیماری محدود به کشور چین بود، اما در حال حاضر مردم تمام کشورهای جهان اعم فقیر و غنی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. از همین رو، بسیاری از شخصیت‌های مشهور مانند تام هنکس به این بیماری مبتلا شدند و خوشبختانه جان سالم به در بردند، اما از طرفی هم چهره‌هایی مانند آلن گارفیلد یا جک اندرو نتوانستند در برابر این ویروس کشنده تاب بیاورند و از این دنیا رفتند.

دو روز پیش بود که ابیشک باچان (بازیگر Breathe: Into the Shadows)، فرزند ارشد او رسما اعلام کرد که به ویروس کرونا مبتلا شده و به همین خاطر تمام اعضای خانواده و سایر نزدیکان او هم نسبت به انجام آزمایش کرونا، اقدامات لازم را انجام خواهند داد. امروز اما آمیتاب باچان در صفحه‌ی رسمی خود در توییتر رسما اعلام کرد که نتیجه‌ی آزمایشش، مثبت بوده و باید تحت مراقب باشد. او در این رابطه توییت زیر را منتشر کرد:

نتیجه‌ی تست کووید من مثبت شد. من به بیمارستان منتقل شدم. از مسئولین بخش اطلاع‌رسانی گرفته تا تمام اعضای خانواده‌ی من، به دنبال این موضوع مجبور شدند تا آزمایش بدهند و فعلا منتظر پاسخ هستیم. از تمام کسانی که طی ۱۰ روز اخیر با من در ارتباط بودند، تقاضا دارم که نسبت به آزمایش ویروس کرونا اقدامات لازم را انجام دهند.

از لحن این بازیگر ۷۷ ساله کاملا واضح است که او به شدت احساساتی شده؛ با این وجود، ابیشک از مردم خواسته که از این بابت وحشت‌زده نباشند و همچنان تمام اصول بهداشتی را رعایت کنند.

بدون شک آمیتاب باچان شناخته‌شده‌ترین چهره‌ی سینمای هند به حساب می‌آید. شاید جالب باشد که بدانید طی نظرسنجی که وب سایت بی‌بی‌سی در سال ۱۹۹۹ میلادی انجام داد، او به عنوان محبوب‌ترین بازیگر هزاره انتخاب شد و گوی رقابت را از هنرمندان مطرحی مانند مارلون براندو، الک گینس و چارلی چاپلین ربود.

از معروف‌ترین فیلم‌های Amitabh Bachchan می‌توان به شعله، دیوار، امر اکبر، باغبان و گاهی خوش گاهی غم اشاره کرد. آخرین فیلم او شانتارام نام دارد که هنوز به مرحله‌ی اکران نرسیده؛ در این فیلم علاوه بر باچان، هنرمند محبوب و مشهور هالیوودی یعنی جانی دپ نیز ایفای نقش کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا