#مهسا_امینی

زمان عرضه بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی مشخص شد

زمان عرضه بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی مشخص شد سرگرمی ۰ ۰۹ دی ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی نبرد آمرلی

شرکت منادیان بصیرت اعلام کرد بازی «فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی» در تاریخ ۱۲ دی ۱۴۰۰ برای کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. این بازی گویای رشادت‌های سربازان عراقی و ایرانی علیه تروریست‌های داعشی در محاصره ۸۰ روزه شهر آمرلی است. محاصره‌ای که با فرماندهی شهید سپهبد قاسم سلیمانی درهم شکست و نقشه‌های شوم تروریست‌های تکفیری داعش را نقش برآب کرد.

بازی فرمانده مقاومت نبرد آمرلی

این بازی دو شخصیت اصلی با نام‌های بصیر و رامین دارد. بصیر یک رزمنده جوان عراقی و از اعضای عصائب اهل الحق است (گروهی که در زمان هجوم داعش به عراق، مأموریت دفاع از عتبات عالیات را بر عهده گرفت و در این راه نیز در کنار ارتش عراق و گروههای دیگر مقاومت، مجاهدت های زیادی نمود)  و دیگری رامین از افسران زبده سپاه قدس است و جلوه جدیدی را از نبرد در این بازی برای درک بیشتر مخاطب به نمایش می‌گذارد. شهید سلیمانی به عنوان فرمانده عملیات یکی از نقش‌های کلیدی داستان را برعهده دارد هرچند بازی از نگاه رامین و بصیر روایت می‌شود.

بازی «فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی» یک اثر شوتر اول شخص است که در فصول بهار ، پاییز و زمستان جریان دارد و بسیاری از محیط‌های شهر آمرلی را بر اساس عکس‌ها و فیلم‌های واقعی طراحی شده است. این بازی در مجموع ۱۲ مرحله و ۱۶ محیط منحصر به فرد دارد. مدت زمان به اتمام رساندن فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی بین ۵ تا ۶ ساعت است و در مجموع ۴۰ دقیقه سینماتیک دارد.

بازی نبرد آمرلی
آمرلی

از بین مهم‌ترین ویژگی‌های «فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی» می‌توان به استفاده از موتور قدرتمند آنریل انجین، مبارزات سریع، وجود معماها و رازهای محیطی، پشتیبانی هوایی در هنگام مبارزات، سکو بازی، استفاده از QTE و زدن سریع دکمه در مواقع لزوم، انیمیشن‌های متنوع، استفاده از ۷ سلاح که همگی بر اساس مدل‌های واقعی طراحی شده‌اند، استفاده از دوبلورهای مشهور و به نام برای صداگذاری شخصیت‌های بازی اشاره کرد.

«فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی» در تاریخ ۱۲ دی ۱۴۰۰ برای کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد و مخاطبان و بازی‌بازها می‌توانند این اثر را از فروشگاه‌ دیجیتالی گیم آپ تهیه کنند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا