اولین تریلر American Traitor: The Trial of Axis Sally با هنرنمایی آل پاچینو منتشر شد

داستان یک خیانت بزرگ

اولین تریلر American Traitor: The Trial of Axis Sally با هنرنمایی آل پاچینو منتشر شد سورنا رضایی ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر (سینمایی)

استودیو ورتیکال اینترتینمنت اخیرا اولین تریلر American Traitor: The Trial of Axis Sally را در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است.

ونس اوون (Vance Owen) و دریل هیکس (Darryl Hicks) پس از مطالعه Axis Sally Confidential اثر ویلیام ایی. اوون (William E. Owen) تصمیم گرفتند آن را به فیلمنامه تبدیل کنند. این کتاب درباره زنی به نام میلدرد گیلرز (Mildred Gillars) که در پی اتمام جنگ جهانی دوم دستگیر و به خیانت علیه ایالات متحده آمریکا متهم شد. فیلمنامه اوون و هیکس مورد توجه EFO Films قرار گرفت. استودیو مزبور فیلمنامه را در مه سال ۲۰۱۷ میلادی خریده و حدودا یک سال بعد، با آلپاچینو (Al Pacino) و میدو ویلیامز (Meadow Williams) برای ایفای نقش‌های اصلی به توافق رسید. وظیفه کارگردانی هم روی دوش‌های مایکل پولیش (Michael Polish) قرار گرفت. او و برادرش طی دو دهه گذشته در ساخت آثار متعددی مشارکت داشته‌اند اما هیچ کدام از آن‌ها شاخص نیستند.

ورتیکال اینترتینمنت ساعاتی قبل اولین تریلر American Traitor: The Trial of Axis Sally را در کانال یوتیوب خود قرار دارد. داستان پس از تسخیر برلین و اتمام رسمی جنگ جهانی دوم روایت می‌شود. نیروهای آمریکایی در جریان تسخیر موفق می‌شوند زنی آمریکایی و میانسال به نام میلدرد گیلرز را بیابند که با نام مستعار اکسیس سالی گویندگی می‌کرد. او در جریان جنگ جهانی وظیفه داشت از طریق برنامه رادیویی با سربازان آمریکایی صحبت کرده، روحیه‌شان را تحت تاثیر قرار داده و عملکردشان را در میدان نبرد تضعیف کند. گیلرز پس از بازگشت به کشورش به خیانت متهم می‌شود. از آن‌جایی که او منفورترین چهره آمریکا آمریکا است، هیچ وکیلی به جز جیمز لافلین حاضر نمی‌شود پرونده‌اش را قبول کند.

اولین تریلر American Traitor: The Trial of Axis Sally با نمایش نخستین ملاقات میلدرد گیلرز و جیمز لافلین آغاز شده و سپس شاهد جملات یکی از شخصیت‌های داستان با محوریت قدرت پروپانگدا و تاثیر گذاری‌اش هستیم. به گفته او، به واسطه پروپاگاندا می‌توان یک جنگ را قبل از خشابگذاری اولین سلاح برد. پس از این، گیلرز را می‌بینیم که به همکاری با وکیل خود پرداخته و توضیحاتی را درباره سرگذشتش ارائه می‌دهد. طبق گفته‌های او، در پی سفر به آلمان پاسپورت آمریکایی‌اش مصادره و مجبور شد در آن کشور بماند. گیلرز که چاره دیگری نداشته، به اجبار و برای حفظ جان خود به همکاری نیروهای نازی پرداخته و خواسته‌هایشان را عملی کرد.

میدو ویلیامز که به واسطه نقش‌آفرینی در آثار اکشن مانند Den of Thieves و Backtrace شناخته می‌شود، به خوبی توانسته از پس ایفای یک نقش دراماتیک بربیاید. آل پاچینو هم مانند همیشه عملکردی باورپذیر را جلوی دوربین ثبت کرده است. هر چند، به نظر نمی‌رسد نقش‌آفرینی او در American Traitor: The Trial of Axis Sally بازگشتش به مراسم‌های اهدای جوایز را به همراه داشته باشد.

American Traitor: The Trial of Axis Sally از تاریخ ۸ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۹ مه) به صورت همزمان به سینماها و پلتفرم‌های انتشار دیجیتالی می‌آید. االبته اکران این فیلم به صورت گسترده نخواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا