بازی Battlefield 5 رسما رایگان شد + لیست سایر بازی‌های رایگان آمازون پرایم

آمادگی برای Battlefield 2042

بازی Battlefield 5 رسما رایگان شد + لیست سایر بازی‌های رایگان آمازون پرایم نریمان هروی ۱۲ ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
Battlefield V

اگر شما مشترک سرویس آمازون پرایم باشید، می‌توانید در ماه آگوست، بازی Battlefield V را به شکل رایگان دانلود نمایید.

همان‌گونه که می‌دانید، ماه‌هاست که مشترکین سرویس آمازون پرایم، بازی‌های مجانی را دریافت می‌کنند. روند عرضه‌ی بازی‌های رایگان برای مشترکین در ماه آگوست با عرضه‌ی رایگان بازی Battlefield 5 پیگیری خواهد شد. جالب است بدانید که بازی Battlefield V تنها بازی رایگان ماه آگوست سرویس آمازون پرایم محسوب نشده و هفت عنوان دیگر نیز به رایگان در دسترس مشترکین این سرویس قرار خواهند گرفت تا این مشترکین با هر سلیقه‌ی مختلفی، راضی باشند.

این بازی روز دوم آگوست (مصادف با ۱۱ مرداد) رایگان خواهد شد و مشترکین می‌توانند تا تاریخ اول اکتبر (۹ مهر) این بازی را از آمازون پرایم دریافت نمایند. چندین نسخه‌ی مختلف برای این بازی وجود دارد ولی فقط نسخه استاندارد بازی Battlefield V رایگان خواهد شد.

همان‌گونه که در بالاتر ذکر شد، بازی بتلفیلد 5 تنها بازی رایگان این سرویس نخواهد بود و عناوینی همچون یک بازی Indiana Jones، بازی Normal Lost Phone و Another Lost Phone: Laura’s Story نیز به رایگان در دسترس مشترکین آمازون پرایم قرار خواهد گرفت. لیست بازی‌های رایگان ماه آگوست این سرویس به شکل زیر است:

  • Battlefield V
  • Indiana Jones and the Fate of Atlantis
  • Metamorphosis
  • A Normal Lost Phone
  • Another Lost Phone: Laura’s Story
  • Planet Alpha
  • Secret Files: Tunguska
  • Lost Horizon 2

همچنین لازم به ذکر است که آمازون علاوه بر بازی‌های رایگان، Loot و آیتم‌هایی برای بازی‌هایی مثل Genshin Impact ،Legends of Runeterra ،Fall Guys ،Rainbow Six Siege را در اختیار دارندگان سرویس آمازون پرایم قرار می‌دهد.

بازی Battlefield 1 در حال حاضر همچنان از طریق این سرویس به شکل رایگان قابل دریافت است و شما می‌توانید دست بجنبانید و با خرید سرویس آمازون پرایم، بازی‌های Battlefield 1 و Battlefield V را به رایگان دریافت نمایید.

نظر شما در مورد سرویس آمازون پرایم چیست؟ آیا شما از مشترکین این سرویس هستید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا