امیرحسین محبوبی ملقب به PhanTHom، به عنوان استریمر رسمی تیم جهانی Alliance انتخاب شد

قدمی بزرگ برای بازیکن و استریمر محبوب ایرانی


امیرحسین محبوبی به عنوان یکی از مطرح‌ترین استریمرها و بازیکن‌های حرفه‌ای ایرانی در بازی Dota 2، به عنوان گزارشگر به تیم سوئدی Alliance پیوست.

امیرحسین که با نام حرفه‌ای PhanTom در مسابقات و در بین هوادارانش شناخته می‌شود، قهرمان مسابقات کشوری دوتا 2 است. فانتوم از سال ۲۰۰۸ و با حضور در مسابقات ESWC کار خود را شروع کرد و از بارزترین فعالیت‌های او می‌توان به کسب مقام قهرمانی عرب تورنومنت و کسب رنک ۶۳ اروپا اشاره کرد. فانتوم در رقابت‌های مختلف،‌ در مقابل تیم‌ها و بازیکنان مطرحی مانند تیم E-Lab، تیم واید گیمینگ، تیم فوربانیس، پلیرهایی مانند آبزورد، GH و میراکل بازی کرده و تجربیات زیادی را از این رویارویی‌ها کسب کرده است.

از سوی دیگر، تیم سوئدی Alliance، یکی از تیم‌های فعال و مطرح eSports است که در بازی‌های دوتا 2، Hearthstone، Super Smash Bros و فورتنایت به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کند. الاینس فعالیت خود را از سال 2013 میلادی آغاز کرده و در مسابقات اینترنشنال همان سال بازی دوتا 2، توانست تیم Na’Vi قهرمان سری قبل مسابقات را شکست داده و به قهرمان آن دوره تبدیل شود.

در بیانیه‌ای که تیم الاینس روی سایت خودش منتشر کرده و خبر از اضافه شدن 3 استریمر جدید از جمله امیر فانتوم به جمع گزارشگرهای تیم خودش داده، امیر فانتوم می‌گوید:

«من خیلی خوشحالم که تونستم عضوی از خانواده افسانه‌ای Alliance باشم. منو نگاه کنید که تو مسیر قهرمان شدن اینترنشنال چطور می‌درخشم.»

امیر همچنین در صحبتی که با سرگرمی داشت، گفت:

بعد از رفتنم به مسابقات سال گذشته اینترنشنال و صحبت‌ها و مذاکره‌هایی که اونجا با تیم الاینس داشتم، تصمیم گرفتم تا بتونیم به عنوان استریمر این تیم جهانی، به این خانواده ملحق بشم و البته در صورت نیاز، به عنوان استندینگ پلیر (بازیکن پشتیبان) تیم در رشته DOTA 2 حضور داشته باشم. این باعث افتخار من و کوچک‌ترین قدیمی هست که می‌تونم برای کشورم بردارم.

رسانه سرگرمی برای امیرحسین محبوبی، بازیکن با ارزش و چهره‌ی شناخته‌ شده در سطح ملی و جهانی آرزوی موفقیت‌های روز افزون می‌کند.

4 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا