نگران عملکرد نسخه کنسولی بازی Alan Wake 2 نباشید

توجه ویژه رمدی به کنسول‌ها

نسخه کنسولی بازی Alan Wake 2

استودیوی رمدی اینترتینمنت مدعی است که به عملکرد نسخه کنسولی بازی Alan Wake 2 توجه ویژه‌ای کرده است.

بعد از یک دهه صبر و انتظار، سرانجام دنباله سری الن ویک طی روزهای آینده روانه بازار می‌شود و هوادارها برای تجربه بازی لحظه شماری می‌کنند. در این میان، مدتی قبل تیم سازنده مشخصات سیستم مورد نیاز بازی در پلتفرم رایانه شخصی را به اشتراک گذاشت که بر اساس آن، کاربرها برای تجربه بازی به سخت‌افزارهای قدرتمند و جدیدی نیاز دارند.

این موضوع باعث شده تا بسیاری از کاربرهای کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن از عملکرد الن ویک ۲ روی پلتفرم‌های خود نگران شوند. با این حال، ظاهرا استودیوی رمدی به این موضوع آگاه بوده و به لطف بهینه‌سازی‌ها، این عنوان با نرخ فریم قابل قبول و کیفیت بصری فوق‌العاده روی کنسول‌ها اجرا خواهد شد.

در همین راستا، ساعاتی پیش توماس پوها، مدیر بخش ارتباطات استودیوی رمدی، در پاسخ به نگرانی هوادارها خاطرنشان کرد که به واسطه گزینه گرافیکی پرفمونس (Performance)، بازی روی کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. او در ادامه صحبت‌های خود اشاره کرد که بازیکن‌ها نباید از عملکرد نسخه کنسولی بازی Alan Wake 2 نگران باشند.

توماس پوها در این زمینه توضیح می‌دهد:

برخی از افراد نگران نسخه‌های کنسولی بازی هستند. من در این باره لبخند می‌زنم، چرا که ما توجه زیادی به کنسول‌ها کرده‌ایم. فکر می‌کنم که شماری از شما به طرز مثبتی از بازی شگفت‌زده خواهید شد.

در ادامه این صحبت‌ها، مدیر بخش ارتباطات استودیوی رمدی به ویژگی‌های اختصاصی کنترلر دوال سنس کنسول PS5 اشاره کرد که گویا بازیکن‌ها در طول تجربه بازی می‌توانند قطرات باران را احساس کنند. از طرفی، به لطف تریگرها، احساس شلیک با هر اسلحه منحصر به فرد خواهد بود.

لازم به ذکر است که بازی الن ویک ۲ در تاریخ ۲۷ اکتبر سال جاری (۵ آبان ماه پیش‌رو) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا