THQ Nordic اعلام کرد که Saints Row بعدی در دست توسعه قرار دارد

اخبار جدید در خصوص TimeSplitters و Dead Island 2

THQ Nordic اعلام کرد که Saints Row بعدی در دست توسعه قرار دارد نیکان صبوری ۰ ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
Saints Row بعدی

شرکت THQ Nordic در حال توسعه‌ی بازی Saints Row بعدی است. در کنار این موضوع اخباری از دو عنوان TimeSplitters و Dead Island 2 منتشر گردید.

کمپانی THQ Nordic اخباری در خصوص بازی‌های بعدی خود منتشر کرد. آنها اعلام کردند که نسخه‌ی بعدی Saints Row به شکل فشرده‌ای در حال توسعه است. آخرین بازی منتشر شده از این فرانچایز با نام Saints Row IV در سال 2013 بود. به نظر می‌رسد که تیم سازنده‌ی این فرانچایز، ولیشن (Volition) بعد از اتمام آخرین بازی خود یعنی Agents of Mayhem، روی نسخه‎‌ی بعدی Saints Row تمرکز کرده است.

تیم توسعه‌ی Dead Island 2 دوباره تغییر کرده و وظیفه‌ی ساخت بازی به دِم‌باستر استودیو (Dambuster Studios) واگذار شد. این برای سومین بار است که تیم توسعه‌ی بازی عوض می‌شود. پیش از این تیم‌های یاگِر (Yager) و سومو دیجیتال (Sumo Digital) بر روی Dead Island 2 کار کرده بودند. این جابه‌جایی تیم‌ها به این معنی است که شرکت THQ Nordic در حال انتقال تیم‌های خود به یک استودیو داخلی است.

سال پیش THQ Nordic بازی TimeSplitters را از الکترونیک آرتز (Electronic Arts) خریداری کرد. آنها در بیانیه‌ای گفتند که یکی از خالقان این سری به نام استیو الیس (Steve Ellis) برای ساخت داستان نسخه‌ی بعدی این فرانچایز با شرکت THQ Nordic همکاری می‌کند. با این خبر مشخص شد که این کمپانی در حال ساخت نسخه‌ی جدیدی از بازی TimeSplitters است. هیچ اطلاعات دیگری از این بازی در دست نیست.

همچنین این شرکت کالیفرنیایی در ادامه گفت که تیم توسعه‌ی فیش‌لبز (Fishlabs) که عنوان موبایل Galaxy on Fire را در کارنامه‌ی خود به ثبت رسانده بودند، در حال کار روی یک IP جدید و چند پروژه‌ی دیگر هستند. علاوه بر این، آنها قبلا اعلام کرده بودند که استودیو‌های جدیدی خریداری کرده‌اند که می‌توان به Gunfire Games (سازنده بازی Darksiders 3) و Milestone (سازنده‌ی بازی MotoGP و Ride) اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا