لوکاس‌ فیلم شخصیت دیگری از انیمیشن Star Wars را به لایو اکشن Ahsoka می‌آورد

شایعات از حضور Barriss Offee در لایو اکشن Ahsoka خبر می‌دهد

لایو اکشن Ahsoka

با توجه به جدیدترین گزارشات، لوکاس فیلم یکی دیگر از شخصیت‌های انیمیشن Star Wars را به لایو اکشن Ahsoka می‌آورد. آسوکا تانو (Ahsoka Tano‎) یکی از شخصیت‌های محبوب دنیای جنگ ستارگان بوده و اولین بار در سریال زیبای The Mandalorian او را دیدیم.

نقش این شخصیت جنگجو را رزاریو داوسون (Rosario Dawson) بازی کرده و اکنون نقش این شخصیت را در لایو اکشن Ahsoka ایفا خواهد کرد.  

بر اساس گزارش‌های The Iluminerdi در لایو اکشن Ahsoka شاهد حضور شخصیت مهم دیگری هستیم که در سنین ۲۰ الی ۳۰ سالگی آسوکا در کنار او خواهد بود. با توجه به این گزارشات شرکت لوکاس فیلم به دنبال بازیگر زنی آسیایی می‌گردد تا نقش این شخصیت را به او بدهد. به نظر می‌رسد این شخصیت Barriss Offee باشد، او یکی از شوالیه‌های جدای بود اما در نهایت به جدای و دستوراتش خیانت کرد.

بر اساس داستان Star Wars: The Clone Wars، شخصیت‌های Ahsoka و Barriss در ابتدا در یک مسیر قرار داشتند و هر دو تحت آموزش جدای بودند. باریس (Barriss) توسط Lumina Unduli آموزش دید و زودتر از آسوکا لقب شوالیه جدای را دریافت کرد. با این حال در طول جنگ‌های Clone Wars او از دستورات جدای سرپیچی کرده و معبد جدای را بمب گذاری کرد. در ادامه نیز وانمود کرد که آسوکا مقصر این امر بوده است. استاد آسوکا، Anakin نام او را از این اتهامات پاک کرد و به همه گفت که مقصر این اتفاق Barriss بوده است. با این حال آسوکا تصمیم گرفت دیگر به دستور نپیوندد.

آسوکا اگرچه با باریس هم عقیده بود اما روش‌های او را تایید نمی‌کرد و به همین دلیل دیگر به دستورات جدی نپیوست. با توجه به داستان رمان Ahsoka روابط این دو پس از براندازی جمهوری بسیار تحت تاثیر قرار گرفت. بر اساس این رمان، باریس آفی (Barriss Offee) مرتکب اشتباهات بسیاری شد. او اجازه داد تا خشم و عصبانیتش ذهنش را تحت کنترل گرفته و قدرت قضاوتش را تحت تاثیر قرار دهد. او بدون آنکه به عواقب کارهای خود و تاثیرات آن‌ها بر زندگی دیگران فکر کند، عمل کرده و آن‌ها را توجیه می‌کرد. 

او از جنگ ترسیده بود و به همین دلیل به افرادی که باید به آنها اعتماد می‌کرد، پشت کرده و به حرف‌های آنان توجهی نکرد. باریس باور داشت که چیزی در رابطه با جدای درست نیست و یک جای کار می‎‌لنگد. رویارویی دوباره این دو شخصیت به آسوکا این امکان را می‌دهد که باری دیگر به آن قسمتی از زندگی خود بازگردد که کار آن را ناتمام  رها کرده بود. همچنین این دیدار می‌تواند فرصتی برای باریس باشد تا این بار به رستگاری برسد. 

مشخص نیست که باریس چگونه از دستور ۶۶ جان سالم بدر برده است. او ابتدا توسط Anakin دستگیر شد و سپس جدی او را تحت نظر گرفت. فردی که او را زیر نظر داشت پس از مدتی به دادستان بزرگ تبدیل شد. در آن زمان که Palpatine معبد جدی را به صندلی قدرت خود تبدیل کرده بود، تصور این امر ساده است که باریس تا چه حد در آن مکان شکنجه شده و در چه شرایط سختی قرار داشته است. همچنین این امر واضح است که این شرایط چگونه او را دچار تغییر و تحول اعتقادی کرده است.  

با این حال این امکان نیز وجود دارد که این شخصیت جدید باریس نبوده و شخصیت دیگری را در این سریال خواهیم دید. با توجه به این امر که در ماموریت Ezra Bridger آسوکا در جست و جوی Thrawn به سر می‌برد، این شخصیت می‌تواند Sabine Wren باشد، مندلورینی که او را در این مامورت‌ همراهی می‌کند. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا