1%
  • 0/10

سکوت اکانت توییتری بازی Mafia بعد از دو سال شکست | مافیای جدید در راه است؟

ریسمتر مافیا 2 یا مافیای جدید؟

سکوت اکانت توییتری بازی Mafia بعد از دو سال شکست | مافیای جدید در راه است؟ ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
پست توییتر Mafia

بعد از حدودا ۲ سال، صفحه‌ی رسمی بازی Mafia با انتشار یک توییت جدید، سکوت خودش را شکست.

به‌تازگی، اکانت توییتری بازی Mafia با یک پست جدید بعد از دو سال سکوت خودش را در هم شکسته و گمانه‌زنی‌های جدیدی در رابطه با نسخه‌ی جدید این مجموعه را آغاز کرده است. محتوای درون این توییت، به یک کلمه ختم می‌شود که آن هم «خانواده» است؛ دیروز در برخی نقاط دنیا، روز مادر بود و به همین خاطر برخی از طرفداران با خود گمان کردند که دلیل پست این توییت، اشاره‌ی اکانت توییتری «مافیا» به روز مادر و در کل خانواده باشد. از طرفی دیگر، در بسیاری از مناطق دنیا هم امروز، یک روز عادی است و هیچ‌گونه مناسبت خاصی در آن وجود ندارد و این امر سبب شده تا برخی دیگر از علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی با خود فکر کنند که این بیشتر از یک یادآوری ساده برای روز مادر یا خانواده باشد.

با فعالیت مجدد صفحه‌ی توییتری بازی Mafia، برخی از گمانه‌زنی‌ها پیرامون ساخت دنباله‌ای برای این مجموعه هستند و برخی دیگر از توسعه‌ی ریمستر Mafia 2 خبر می‌دهند. لازم به ذکر است که هیچ یک موارد مذکور رسمی نیستند و همگی در حد شایعات همیشگی پیرامون مجموعه‌های بزرگ در دنیای بازی‌های ویدیویی مطرح شده‌اند.

باید بگوییم که با درج یک کلمه نمی‌توان چندان اطلاعات خاصی از یک محصول جدید بدست آورد و به همین دلیل نمی‌توانیم چندان به پیرامون شایعات موجود پیرامون این توییت تکیه کنیم. با این حال، در حال تجربه‌ی آخرین لحظات حیات نسل هشتم کنسول‌های بازی هستیم و به‌زودی وارد نسل جدید خواهیم شد؛ طبیعتا انتظار می‌رود که با ورود به نسل جدید شرکت 2K تصمیم به ساخت نسخه‌ی جدید Mafia برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 بگیرد، با این اوصاف مشخص نیست که این بازی چه زمان به صورت رونمایی و عرضه شود.

آخرین بازی از مجموعه‌ی Mafia، تقریبا چهار سال قبل به صورت رسمی برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد و بر خلاف انتظارات، بازخوردهای بسیار منفی از سوی منتقدین و گیمرها دریافت کرد. همین موضوع سبب می‌شود تا سازندگان با احتیاط و دقت بیشتری برای ساخت نسخه‌ی بعدی این سری برنامه ریزی کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments