#مهسا_امینی

سیستم اچیومنت به فروشگاه هیولا اضافه شد

در حال حاضر بازی «شمشیر تاریکی: آخرین جنگاور» از این سیستم پشتیبانی می‌کند

سیستم اچیومنت هیولا

شرکت فن‌افزار در جدیدترین به‌روزرسانی فروشگاه دیجیتالی هیولا سیستم اچیومنت را اضافه کرد و حالا بازی‌های موجود در آن می‌توانند از این امکان بهره ببرند.

فروشگاه هیولا که توسط شرکت فن‌افزار سازنده‌ی بازی‌های «گرشاسپ» و «شمشیر تاریکی» تاسیس شده، فروشگاهی دیجیتالی مخصوص فروش بازی‌های ویدیویی برای پلتفرم PC است. شرکت فن‌افزار در واقع هیولا را در دی ماه سال ۹۶ راه‌اندازی کرد تا بستری مناسب برای بازی‌سازان ایرانی ایجاد کند و آن‌ها راحت‌تر بتوانند عناوین خود را روی رایانه‌های شخصی برای مخاطبان ایرانی در دسترس قرار دهند. البته عناوین خارجی هم در این استور دیده می‌شود و تا به‌حال عناوینی چون This War of Mine و Wasteland 2 هم در این فروشگاه منتشر شده‌اند که نه‌تنها از سازنده و ناشر اصلی مجوز رسمی دارند، بلکه فن‌افزار با زبان فارسی آن‌ها را در دسترس قرار داده است تا مخاطبانی که با زبان انگلیسی راحت نیستند هم بتوانند از تجربه‌شان لذت ببرند.

از دو سال گذشته تا به حال، فروشگاه و کلاینت هیولا به‌روزرسانی‌های مختلفی دریافت کرده است تا هر روز بهتر از قبل شود. حال به‌تازگی این پلتفرم به سیستم اچیومنت هم مجهز گشته است. آقای «حجت جعفری» برنامه‌نویس فن‌افزار این خبر را با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد.

سیستم اچیومنت در هیولا با نام سیستم دستاورد شناخته می‌شود و کارهای مختلف و جذابی را تعیین می‌کند تا با انجامشان، اچیومنت مورد نظر را دریافت کنید. البته در حال حاضر تنها بازی «شمشیر تاریکی: آخرین جنگاور» از این سیستم پشتیبانی می‌کند، اما امیدواریم که عناوین بیشتری در آینده از آن بهره‌مند شوند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا