کاراکتر‌های اصلی مرد یا زن در AC Valhalla قدرت یکسانی خواهند داشت

فرقی ندارد که با کاراکتر مرد یا زن بازی کنید

کاراکتر‌های اصلی مرد یا زن در AC Valhalla قدرت یکسانی خواهند داشت امیر سلیمی ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
شخصیت اصلی بازی AC Valhalla

در آخرین اخبار منتشر شده از بازی AC Valhalla به نظر می‌رسد انتخاب کاراکتر اصلی مرد یا زن تاثیری در روند بازی نداشته و هر دو به یک اندازه قدرتمند هستند.

تیری نوئل (Thierry Noël)، محقق و مشاور داستانی بازی Assassin’s Creed Valhalla، در آخرین صحبت‌های خود پیرامون بازی اعلام کرده است که فارغ از اینکه بازیکنان کدام کاراکتر بازی را انتخاب کنند، شخصیت اصلی و سایر رزمندگان به یک اندازه نیرومند خواهند بود.

به گفته نوئل، نقش و حضور زنان جنگجو در فرهنگ وایکینگ از موضوعات پربحث میان مورخان است، اما افسانه‌های نورس همیشه از حضور جنگجویان زن پر بوده و بازی AC Valhalla به خوبی این موضوع استفاده خواهد کرد.

منابع باستان‌شناسی در مورد این موضوع خاص دچار بحث و اختلاف‌نظر‌های بسیاری هستند؛ اما من فکر می کنم آنچه که واقعا مهم است، این است که [اهمیت حضور زنان] بخشی از نگرش آنها به جهان بوده است. ساگاها و افسانه‌های دنیای نورس پر از شخصیت‌های سرسخت و مبارزان زن است. این بخشی از نگرش آنها به جهان به شمار می‌آید که زنان و مردان در جنگ به یک اندازه قدرتمند هستند و این همان موضوعی است که Assassin’s Creed Valhalla آن را منعکس خواهد کرد.

داربی مک‌دویت (Darby McDevitt)، کارگردان داستان بازی در یوبیسافت مونترال، می‌گوید برخلاف آنچه در Assassin’s Creed: Odyssey شاهدش بودیم، هر دو شخصیت اصلی بازی AC Valhalla مشابه خواهند بود. البته هنوز سوالات زیادی پیرامون روابط این دو وجود دارد که برای فهمیدن آن باید تا روز انتشار بازی صبر کنیم.

بازی AC Valhalla در تعطیلات سال نو میلادی برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا عرضه خواهد شد. نسخه رایانه‌های شخصی بازی هم به صورت انحصای از فروشگاه Epic Games به فروش می‌رسد.

نظر شما چیست؟ نظرات خود را با ما و سایرا کاربران سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا