یوبی‌سافت به زودی از بازی Far Cry 6 رونمایی می‌کند؟

شایعات از معرفی نسخه تازه Far Cry تا چند روز آینده خبر می‌دهند

یوبی‌سافت به زودی از بازی Far Cry 6 رونمایی می‌کند؟ امیر سلیمی ۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
Far Cry 6

خبرهای تازه‌ای منتشر شده‌اند که از معرفی Far Cry 6 در تاریخ ۲۲ تیر ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۲ جولای ۲۰۲۰ میلادی) و در جریان کنفرانس خبری Ubisoft Forward خبر می‌دهند.

لغو بزرگترین رویداد گیمینگ سال، بسیاری از توسعه‌دهندگان و ناشران را وادار کرده است تا برنامه‌های خود را تغییر دهند؛ بیشتر آن‌ها تصمیم گرفتند که میزبان رویدادهای شخصی خود باشند یا با ناشرهای بزرگی همچون مایکروسافت و سونی در برگزاری رویدادهای اختصاصی برای جایگزینی E3 همکاری کنند. حال وب‌سایت GameReactor تصمیم گرفته است با بررسی این رویدادها، فهرستی از بازی‌های احتمالی آماده کند.

در مقاله GameReactor، موردی که بیش از همه خودنمایی می‌کند، رونمایی از نسخه تازه Far Cry توسط یوبی‌سافت است. GameReactor انتظار دارد، یوبی‌سافت در جریان رویداد دیجیتالی خود از Far Cry 6 رونمایی کند. جزئیات زیادی از بازی مشخص نشده است و انتظار می‌رود اگر قرار بر انتشار Far Cry 6 باشد، این عنوان تا قبل از مارس ۲۰۲۱ و پایان سالی مالی این شرکت فرانسوی عرضه شود.

در آخر، پیش‌تر تایید شده بود که یوبی‌سافت برای عرضه ۵ بازی بزرگ جدید طی سال مالی ۲۰۲۰-۲۱ برنامه دارد. با توجه به اعتماد و تکیه این شرکت فرانسوی به آی‌پی‌های محبوب خود شامل Assassin’s Creed، Far Cry، Ghost Recon، Just Dance و Rainbow Six در چند سال گذشته و معرفی از Assassin’s Creed Valhalla، دور از انتظار نیست که به‌زودی شاهد رونمایی از بازی Far Cry 6 باشیم؛ Far Cry یکی از پول سازترین عنوان‌های یوبی‌سافت به شمار می‌آید و دو سالی است که از انتشار آخرین نسخه‌ی این سری می‌گذرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا