1%
  • 0/10

تصاویری از لباس‌های رد شده آنجلینا جولی در اترنالز منتشر شد

همچنان خبری از قسمت دوم نیست

تصاویری از لباس‌های رد شده آنجلینا جولی در اترنالز منتشر شد ۰ ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
آنجلینا جولی در اترنالز

به لطف کتاب Eternals: The Art Of The Movie، تصاویری در فضای مجازی منتشر شده که لباس‌های رد شده آنجلینا جولی در اترنالز (Eternals) را نشان می‌دهد.

یکی از فازهایی که فیلم‌ها و سریال‌های حین ساخت پشت سر می‌گذارند، پیش تولید است. در این فاز نه تنها نسخه نهایی فیلمنامه آماده شده و بازیگران مشخص می‌شوند، بلکه لباس‌ها، دکور صحنه‌ها و دیگر موارد این چنینی هم طراحی می‌شوند. البته بسیاری از ایده‌ها و طراحی‌ها به نسخه نهایی فیلم راه نمی‌یابند. این قاعده برای Eternals، بیست و ششمین فیلم Marvel Cinematic Universe هم صدق می‌کند.

اترنالز توسط کلوئی ژائو (Chloé Zhao) ساخته شده و درباره گروهی از موجودات نامیرا و بسیار قدرتمند به همین نام است. آن‌ها از هزاران سال پیش در سیاره زمین سکونت داشته و ماموریتشان محافظت از نسل بشر است. در پی اتفاقی، مجبور می‌شوند از سایه‌ها بیرون آمده و بصورت آشکار به مبارزه برای نجات انسان‌ها بپردازند. در این فیلم چهره‌های مشهوری به نقش آفرینی پرداخته‌اند که برای مثال می‌توان به آنجلینا جولی (Angelina Jolie)، سلما هایک (Salma Hayek)، ریچارد مدن (Richard Madden) و جما چان (Gemma Chan) اشاره کرد.

به لطف کتاب Eternals: The Art Of The Movie، تصاویری در فضای مجازی منتشر شده که لباس‌های رد شده آنجلینا جولی در اترنالز را نشان می‌دهند. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

Eternals اولین فیلم MCU محسوب می‌شود که بازخوردهای عموماً منفی‌ای را از سوی منتقدان دریافت کرد. همچنین در مقابل بودجه ۲۳۶ میلیون دلاری خود تنها ۴۳۰ میلیون دلار فروخت تا ضرری چند ده میلیون دلاری را به سازندگان خود تحمیل کند. با در نظر گرفتن این موارد، طبیعی است که مارول هنوز بصورت رسمی به تولید قسمت دوم چراغ سبز نشان نداده است.

با در نظر گرفتن پایان بندی، حتی اگر قسمت دومی در کار نباشد بدون شک شاهد بازگشت اترنال‌ها خواهیم بود. در انتهای قسمت اول، تینا به همراه دروگ و مکاری سفری را در کهکشان آغاز کرد تا دیگر اترنال‌ها را بیابد. او در سفر خود با اروس مواجه شد که برادر تانوس (Thanos) است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments